Cene junadi i gotovih bikova

Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

ok znaci oko 120 dobro !
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

mesaru nekom u okolini BG, Popincima tako neko mesto ... jeste realno je cena niska naspram ulozenog, a telad strasno skupa ::lose::
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Prodajem jalovu kravu i bili mi njih par "sitnijih trgovaca"(Sangaj,Basaid itd)nude mi 80 din/kg,ili da menjam za muzaru koju ceni 1300evra :sta: :zli: Stvarno su biseri,nema sta... :udri:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

ja prodajem 4 bika i trazim 1.7 e bio mi Edin danas i davao mi 1.6 ja mislim da je on malo blesav
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Danas prepodne zvao ,Matijevic i dalje 170din placa za crvene bikove! ::lose::
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

dragansavin je napisao(la):
ja prodajem 4 bika i trazim 1.7 e bio mi Edin danas i davao mi 1.6 ja mislim da je on malo blesav
:haha:Edin,Ahmedin,Resko i kompanija sa juga :haha: eeee,svi bi oni jeftino....
Kod nas jedan dobija za dobre bikove 1.75e/kg ali uzima 40 teladi i dobija nesto para(oko 2000e),za oko 20etak bikova,neznam tacno.
Danas mi bio Mile i Bebe iz Sangaja i nude 90din/kg za kravu,a u nasoj klanici(privatnoj)daju 100din ali pare za 30 dana.Jos se dvoumim.... :sta:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

E ,bio danas Resko ,za crne bikove je hteo dati 1.4e dok lokalni mesari placaju 1.5e!
Pozeleo sam im sretan put! (naravno ne bikovima vec nakupcima)
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

farmer Bob,ovaj iz Šangaja slabo plaća.Kod mene bio Bahrić Šefćet iz NP-krave plaća 1-1,1E
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Zoran0230 je napisao(la):
farmer Bob,ovaj iz Šangaja slabo plaća.Kod mene bio Bahrić Šefćet iz NP-krave plaća 1-1,1E
Hvala na obavestenju.Pa sto ga nisi poslao... ? :sta:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

gdje mogu kupiti junice red angus ili limuzin i po kojoj cjeni?
 
Nazad
Vrh