Cene junadi i gotovih bikova

Jel davao neko skoro bikove klanici BIG BULL iz Bačinaca?

Dao moj ćale...Zaobiđi ih prijatelju...Trebala je isplata biti 8. januara a Dražen do 27. januara pare uplatio nije. Završilo se tako što smo zvali njihovog finansijskog direktora da uplati pare. Mislim da je matorcima život skratio za par godina (ali to je kriva alavost mog ćaleta koji nije hteo na vagi 2.1 već posle sedam dana 2.15 a kurs otišao pa na kraju nije ni tih 2.1 dobio) Ako plati na licu mesta daj, a ako ne, batali otpremnice i ostale gluposti!
 
Tovarili kod ovih u Bairu sto prodaju mehanizaciju iz uvoza,i oni su mu dali broj na koji da nazove i dosli su sutradan po bikove.
A za naplatu cu se raspitam...
Raspitao se:
Utovar u cetvrtak , pare u ponedeljak.Dinari na racun pa u menjacnicu po evropsku valutu...
 
Poslednja izmena:
Jel davao neko skoro bikove klanici BIG BULL iz Bačinaca?
Jest da nije za ovu temu, ali za BIG BULL FUDS u ponedeljak tovarim svinje. Da li je to ista firma ne znam. U prosloj godini sam u vise puta tovario za njih i uvek je isplata bila za par dana. Svinje sam predavao preko vet. stanice Kikinda. Izvinjavam se ako je off.
 
Hvala na informacijama. Naleteo sam bio na jedno musko 127 kg po 3.5 e pa reko da se nisam presao sad sam u potrazi za jos jednim.
 
Ako je neko prodavao skoro jalove krave,nek napise cenu .Ja imam 4 simentalke matičene na prodaju,pa me interesuje za koju cenu po kilu bih mogao da ih prodam !?
 
Evo iz prve ruke kolega.Juce smo dali umaticeno grlo simentalske rase na klanje.U leskovcu u MK su nudili 1,4 eura po kg,odvezli smo je do druge klanice i dobili 1,5 eura.Krava je dosla 620kg,na nase prijatno iznenadjenje,jer je bila dosta popustila zadnjih mesec dana.
 
Ako je neko prodavao skoro jalove krave,nek napise cenu .Ja imam 4 simentalke matičene na prodaju,pa me interesuje za koju cenu po kilu bih mogao da ih prodam !?
Ja licno ne prodajem krave,ali sam svakodnevno u kontaktu s klanicarima,cena zavisi od kvaliteta,ako su dobro debele mozes traziti 1,5e kao sto je kolega ivan rekao,ako su malo takse dace ti 1,4...inace cene kod nas u okolini idu od 1e/kg pa do 1,5...
 
Nazad
Vrh