Cene generalnih remonta motora -Opšta-

Pozdrav svima,
meni vrisnuo motor na 533, majstor mi kaže da može da se razbuše hilzne na 539. Jel neko to radio i jel jači motor? Kapiram da sam povećao kubikažu ali jel se dobija koliko konjskih snaga?
Unapred hvala
 
Jel zna ko koju povoljniju trgovinu koliko košta petar drapšin 101 mm klipovi stubline sve za s 44 motor.
 
Pozdrav svima,
meni vrisnuo motor na 533, majstor mi kaže da može da se razbuše hilzne na 539. Jel neko to radio i jel jači motor? Kapiram da sam povećao kubikažu ali jel se dobija koliko konjskih snaga?
Unapred hvala
Računaj da i VT pumpi treba dodati goriva da bi dobil na snazi.
Ja osobno nisam fasciniran bušenjem piksi na veči borung, posebno ako je gore radilica stari tip, jedino su te pikse koje su gore mnogo kvalitetnije od novih
 
Hvala puno na odgovorima. Razbušene su hilzne, videćemo kako se ponaša u radu. Samo da proteram 20-30 sati :D
 
koliko izadje remont prednjeg trapa kod 539 sa majstorom treba da radim na mom pa mi majstor rekao da ce da kosta oko 130 evrica jer to normalna cena.
 
Bolje ti povari i obradi ove stare, ovi Turke su sumnjive (čitaj loše) kvalitete.
Čahure treba nakon uprešavanja rajbati (razvrtavati) na mjeru jer nove su u plusu.
Ostaje ti još centralni bolcn s pripadajučom čaurom.
I naravno posao.
 
Drugar planira da radi motor na john deere, Motor je sestak. Traktor ne vredi puno. Oko 5000-6000e. Pa razmislja da li se isplati remontovati takav traktor ili ne. Koliko bi mogao izaci remont takvog motora? Ali on kaze da sigurno treba sredjivati jos nesto, osim motora.
 
Pozdrav drustvo. Poceo je 539 da trosucka ulje pa me interesuje usluga prekaricenja. Ko u okolini zrenjanina radi motora a da nije skup. Znaci samo karike bi menjao.
 
Nazad
Vrh