Cena tovljenika na tržištu

Ma jedu govna... ko i sam kad treb nesto da kupis onda smisljas kojekakve price sam da bi uzo sto jeftinije... a kolko znam zbog africke kuge sam termicki obradjeno meso moze da udje...
Sofija za Biftek 210din pare treci dan a 215din do mesec dana... ne mogu da nakupe...
 
Ma jedu govna... ko i sam kad treb nesto da kupis onda smisljas kojekakve price sam da bi uzo sto jeftinije... a kolko znam zbog africke kuge sam termicki obradjeno meso moze da udje...
Sofija za Biftek 210din pare treci dan a 215din do mesec dana... ne mogu da nakupe...

Evo kod nas inspekcija redovno obilaze farme svinja,danas su bili kod mene da vide.

Robe nema tesko da ce cena pasti i ako padne nece puno otici dole.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo kod nas inspekcija redovno obilaze farme svinja,danas su bili kod mene da vide.

Robe nema tesko da ce cena pasti i ako padne nece puno otici dole.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zašto je bila inspekcija? Da te obavesti o merama zaštite i preventive ili da čisto obiđu.
 
Za dr. zemlju pravo prečeg možda.

Nije za zemlju,nego o merama zastite da vide sta sam preduzeo,pregledali su svu farmu da li jee sve OK,bili su dvoje njih.
Za zemlju dolaze tamo u oktobar,kad ih pozovem tad dolaze,ali sada za ovu farmu nisam nista preduzeo jer imam dosta zemlje u vl. pa slabo dobijem ali za ovu vecu koja je u okolini Vs treba preko 100ha da dobijem.
 
Ovde ko je trazio dozvolu za registraciju farme tovnih svinja u mnogobrojnim uslovima je i resetkasti pod i betonirana jama ili osocara kako je jos neki nazivaju. Kad sam pogledao onaj tvoj snimak 800 prasica na slami odma mi nije jasno kako si dobio dozvolu ?
 
Ovako ljudi, danas sam prodao 40 svinja po ceni od 200 rsd, uslovno receno mom mesaru, dobar covek. Informacije koje sam dobio su da je trlic juce isao u madjarsku da ugovori vecu kolicinu svinja iz uvoza kako bi ovde oborio vestacki cenu. Ukoliko su vam stigle svinje isturajte da ne bi gubili zbog ovakvog postupka ove klanice.
 
To su samo prazne price za Zivojina Trlic,nema od toga nista ne uveze on bez brige


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovde ko je trazio dozvolu za registraciju farme tovnih svinja u mnogobrojnim uslovima je i resetkasti pod i betonirana jama ili osocara kako je jos neki nazivaju. Kad sam pogledao onaj tvoj snimak 800 prasica na slami odma mi nije jasno kako si dobio dozvolu ?

Sta ti mislis gde ce da ode 500 000lit osoke ?!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh