Cena tovljenika na tržištu

Trlic za 180kom 195din+bonus po kvalitetu mesa jos koji dinar vise :D
 
jutrs mi drugar prica tovario svinje na mitros dal danas ili juce nije bitno meerio svinje na vagi na silosu u velikim radincima zbog sebe da zna kako je prosao tu se zatekla sofija i kamion biftekov nudila mu 190 da joj da svinje pa 200 pa nakraju 210 din dao ih na mitros nije smeo da joj da svinje.Mene i drugara vuce Trlic dve nedelje imamo ukupno 150 kom nikad da utovari nadam se u sredu barem je tako obecao
 
sofija 190, pare 21 dan,papir za subvencije se ceka 5 meseci.......neka klanica iz aleksandrovca 195,pare sutradan,a papir 7 dana
 
....Sabac selo Klenak tu sam to video..... to mi je napisao covek koji je tovario i vozio za Italy cena 150 din .. ne mogu da verujem.. rekoh mu da me ne zajebava ..a on bi rekao..Gledam u Sapcu debele svinje150 din ziva vaga teske po pola tone ko slonivi tovariio sam u petak za italiju u gledam na svakoj kuci okaceno prodajem prodajem
 
Poslednja izmena:
jutrs mi drugar prica tovario svinje na mitros dal danas ili juce nije bitno meerio svinje na vagi na silosu u velikim radincima zbog sebe da zna kako je prosao tu se zatekla sofija i kamion biftekov nudila mu 190 da joj da svinje pa 200 pa nakraju 210 din dao ih na mitros nije smeo da joj da svinje.Mene i drugara vuce Trlic dve nedelje imamo ukupno 150 kom nikad da utovari nadam se u sredu barem je tako obecao
Kako ti je drugar prošao sa Mitrosom i kakva je saradnja sa njima? A ti šta si uradio, dođe i sreda?I meni stiže utovar pa imam istu muku kao i svi, inače trenutno naj bolje 190 din i sutra dan pare.Ima li nešto bolje na 50 kom.?
 
Poslednja izmena:
Dobra je cena :osmeh: Sad svi ce krenuti da drze svinje.Kod nas ima jedna klanica koja daje istu cenu ali plus pdv ali pitanje kad ce ti dati pare mozda i za 60 ili 90 dana,ja ovima koji idu na odlozeno nista ne verujem samo ih otkacim
 
Nazad
Vrh