Cena tovljenika na tržištu

Ja bi trebao sutra utovar za Biftek 190...............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................utovar potvrdjen a cena nova....180
 
Poslednja izmena:
Koji se očin dešava? Jutros čujem da je i kod nas u okruženju cena 180. Kasnije se nadjem sa prijateljem i on mi kaže da ima informaciju da je cena trenutno ta, ali da se očekuje povratak na 190. Ko nam više trenira živce jeb. konju mater,ide mu od ruke!
 
Pa on da je hteo da tovi nebi bio nakupac. Pre par dana meni kaže kupac da ga ja nisam ispoštovao u aprilu kad mu je gorelo ali da ga je nakupac ispoštovao. To nema ni malo zdrave logike.

- - - - - - - - - -

185+pdv teško mukom
 
Ja sam natovario 19 Aprila 30 komada prosek 109kg po ceni od 200DIN po kilogramu ali su pare bile kasnile zbog vikenda i 1 Maja pa sam dobio pare 3 Maja,otišle su za Biftek iz Niša ali je klanje bilo u Bačincima u Big Bullu,klanica poslala svoj kamion,a natovario sam isto njima juče 10 komada prosek je bio 104kg po ceni od 190DIN po kilogramu,e sada po rečima Jasmine(komercijalista sa Big Bulla) da će ove nedelje biti izmena cene navodno na dole idu...
 
Kod mene 170 din sutra ujutro utovar. Strasno koja razlika.

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh