Cena tovljenika na tržištu

Sacekaj jos malo ako mozes, cena ce ici jos , sad izlaze roba sa farme onima koji su ubacili u januar sa cenom od preko 300din


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne , nego nema robe svi su prodavali skupe prasade pomislili da ce cena tovljenika ici dole kad ono prpa cena ce ide gore polako ali sigurno :)
 
Sofija jutros tovarila kod nas po 175(bio na utovaru) ..................................................................................... popodne dolazila jos jednom po svinje.Tomic je isto jutros tovario kod nas po 165(dogovor pre par dana)
 
Poslednja izmena:
sad ce cena brzo gore,svi koji imaju da tovare sad jos cekaju cenu da malo skoci, pa ce biti jos manje svinja,pa ce jos brze dizati cenu,
 
Sta sam vam ja rekao jos pre par meseci da ce cena ici gore a niste mi verovali jeste da sam omasio sa prognozom za cenu prasadi jer sam slusao od drugoga da ce cena ici dole a ja mu verovao kad ono na kraju skocila cena mozda cak i 90% od prosecne


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moj stalni kupac nudi 157+pdv. Odavno nije tražio, a sad me još pitao da mu pošaljem nekoga. Lov u mutnom.
 
Samo kod nas budza.... 160din.
I 165 kao samo tebi ali da cutis.Tako se dize cena. Kad sam rekao 185 se tovari po Srbiji rekli su samo od kud to tebi. Reko magija brate. Situacija na terenu vezano za cenu neverovatno kako moze da se sagleda i na ovaj nacin. Komunikacija kljuc uspeha.

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
 
Jbg trebo sam te kontaktirati ranije.... Mada i ovako nije zavisilo od mene,nego matorci zapeli prodati pa prodati. I jedva sam ih ubedio da traže 160 inače bi otišli po 155. Pošto je Švorc prodao je l znaš možda?
 
Ne znam.Ljubiša plaća na pogađanje.Začudio se što sam informisan o krećanju cene.Šogoru mi ponudio 165 i ovaj prihvatio sav sretan,kasnije mu otkazao i tražio još više. 185 sad traži da mu ovaj plati
 
Zvezdani Jahac Svoje svinje tovaris ili imas informacije,cena od 200 je odlicna a kako stvari stoje nece skoro dole nadamo se jos vecoj jer prasad slabo bilo i ko je imao gledo da proda po sto boljoj ceni da bi uzo pare.
 
Danas me zvao na mob jedan otkupljivac iz Samosa mislim da je Mile neki nakupac (ne znam odakle mu moj br jer nikad nisam radio sa njim) I pita me da li imam svinje za prodaju ja mu kazem da imam, on me pita koliko imas ja mu rekoh dosta koliko platite?A on kaze 150din ja mu kazem znas kad je bila ta cena prosle godine u ova doba :osmeh:Kaze on meni pa ko ti da bolju cenu ja mu kazem Klanica iz okoline Bg 175:osmeh: kad je cuo cenu odmah prekinuo vezu nasao on mene da farba kako ima svinje na sve strane ii bla bla bla poceo da prica prazne price
 
Nazad
Vrh