Cena suncokreta rod 2021

Tu gde se seje mnogo suncokreta su i najnize cene kako se meni cini.....po Banatu ima more suncokreta zbog susa,kod njih nema ni blizu suncokreta po ataru kao kod nas.Kod nas isto koliko znam stoji cena na 55,hoce li ,i koliko biti doplate,videcemo jos.
 
Seje se kod nas masovno suncokret pa je bcm i ciric svi daju nama obicnim smrtnicima 60, znaci veliki jos vise dobiju..
 
Posto ne znas gde je na kraju zavrsio tvoj suncokret ne mozes ni da znas da li je uplatila uljara, trgovac ili neko treci.
 
U samoj zetvi suncokretom se na berzi desetak dana trgovalo 60 i 61 plus pdv i islo bi to i gore par dinara da nisu seli i dogovorili se da cenu obore. To je javna tajna. Ja sam moj suncokret prodao Agro Finansu i natezali smo se zbog cene. Ista ta firma par sela pored placala je i 58 din. Znaci kako gde koga zajebu.
 
A jel neko dibio doplatu a da je predao uljarici nova Negotin ili preko svog otkupljivaca a da radi sa tom firmom?
Cujem da je ovaj Moldavac pokupovao jos neke firme tipa Granexport i jos po nesto sitno 😂😂 al doplatu nije dao treba mu lova 😂😂
Mislim da ovakvu mafiju (pravu) jos nismo videli. Polako videcemo mi ovde jos dosta toga!
 
Kod nas je bilo i 58 na jednom mestu kad predajes robu pitas kako sa cenom i svi isto pricaju kao svugde a na kraju (n)
 
Dali odmah konacnu cenu

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh