Cena Suncokreta rod 2020

Za taj suncokret moze da se dobije 40dinara jedino ako se prodaje malim uljarama ili ako se nosi u velike uljare direktno. Ako ti dodjes negde i istreses zajedno sa redovnim on vise nije visoko oleinski.
 
Imam neki utisak da sto je blizi kraj godine i predavanja zavrsnog racuna, tako otkupljivaci peglaju cenu i placaju nam prema svojoj zaradi preko cele godine, a osluskujuci koliko ostali placaju pa da ne bi iskocili. Otprilike ovako..... Ko je na nuli ostace na akontaciji, ko je dobro poslovao platice 38 ili malo vise. Mislim da su oni licno u zavisnosti od kolicine dobili 39-40 dinara.
 
Mislio sam da ce biti komentara na ovu moju konstataciju. Makar nek neko napise da je budalastina. ;)
 
Jos uvek nista. Danas malo pricali. Izgleda nista od najavljenih 38. Sad se barata sa 36 do 36.5 dinara. Ostajem pri onom sto sam napisao pre par postova.
 
Raca je nešto doplatio danas,ne znam koliko po kg.Počeo sam nositi njemu i čim me obrija prvi put drugi put sam se okrenu sa vage tako da ne znam koja je količina ostala kod njega.Znam samo da je prvi put uplati 33 pa je posle digao na 35 akont,mislim da sam u toj grupi sa 33 din i ja.
 
DOO Suboticki isplatio konacnu od 37,00. Isto konacnu od 37,00 isplatio i DOO Vojvodjanin.
 
Nazad
Vrh