Cena Suncokreta rod 2017

Informacija iz prve ruke CENA SUNCOKRETA CE BITI 65dinara do 68dinara,ali nazalost ta cena je za 2 kilograma,majke im ga lopovskim
 
Aj majko mila prvo mi srce zaigra od srece pa posle od smeha kad procitah post do kraja!:haha:
 
Ja sam par puta napomenuo da jako tesko moze cena suncokreta prelaziti cenu repice.
 
Izvanredan humor vas iz toraka
pusti ti Begejcane oni su manjina u nerazvijenoj opstini a rodi im bar 30 posto vise nego drugima jer imaju ekstra zemlju a posto su smeteni to jest nerazvijeni dobijaju i vecu cenu, rumunska posla

- - - - - - - - - -

a zar se u Vrbasu seje suncokret juce bio do srbobrana sama soja a kukuruzi zeleni
 
amazon
Kazi koji je makar i u pp!!
,u mojoj okolini svi cute niko da kaze ni rec cekaju valjda da predamo ko prosle godine pa nam onda plate koliko hoce,drpenzi sistem! Cuo sam da su prosle godine placali i 36 i 38 suncokret ovde je bila cena 34 i to jedva kao da im srce vadis tako su placali ...Od mene nece vise biti tako ko da vise njegovo je...
 
Zvali me danas sa berze kazu suncokret 35-40 za sad a soja je u padu...

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Ajde kad već iznosite ovde cenu da neko dobro plaća, to je OK, da i ostali znamo da ima i bolja cena, ali nemojte čoveka da cinkarite javno imenom i prezimenom, jer će mu odma poslati ove uterivače, pa od te lepe cene nema ništa !!!
 
Bude li i suncokret ispod 40 din ugasili smo ga, Jedina stvar sto jos moze da nas spasi koliko toliko od totalnog pucanja

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Zar smo pukli ???? :haha:
Ja cu sutra obici moje, pa cu odluciti sta I kako. Inace ove godine dajem sav suncokret samo jednom nasem otkuplkivacu koji se u poslednjih par godina dobro pokazao.
 
Nazad
Vrh