Cena suncokreta rod 2015

I kod nas ce drugi otkupljivac, kako mi je rekao, da plati nesto vise od 40, mislim 42, ali, prvo da vidimo da li ce I biti tako, pa cemo objaviti.....
 
I onda napises prinose koje si navodno imao i sve bacis u vodu. Bolje cuti i uzivaj jer si ti u proseku rekorder. Ako nisi malo preterao.
Ako cemo gledati samo svoje **greška onda nam tako i treba. Ja se drzim one stare ako je mom komsiji dobro bice i meni. Ako je mom komsiji lose onda mogu se i ja nadati losem. Prinose nisam preterao takvi su presecni prinosi u mom selu. Kolega diklofen zna koliki su prinosi kao i koliga gogi.
 
Kod nas zadruge koje rade sa dijamantom jos drze cenu od 36din.viktorija placa 38,ko je izvozio u bosnu platio je 40-43,navodno sljamovi iz dijamanta planiraju marta sledece godine da doplate razliku sto ide u prilog i ovim tzv.zadrugarima...
 
Moj suncokret je placen koj jednih 40 din konacno, a kod drugih u najavi 39+pdv, u mom slucaju 10% sto daje 42,9din po kg
 
Zamrla tema sa cenama i suncokreta i soje svi zadovoljni pa kroz mesec dana pocinje hvalisanje ovde 45 onde 48 a sada nista pa dal smo mi bas takvi?
 
kroz mesec dana pocinje hvalisanje ovde 45 onde 48 a sada nista pa dal smo mi bas takvi?
Gde ima ove trgovine sa suncokretom??? Malo ste omasili temu!

Sta se iscudjavate non stop, pa zar nismo svedoci da se iz svake nase pobune vodje proslavile, eno ga Husarik uziva boli ga dj...
Evo ja garantujem da na nekim buducim protestima koje bi poveo Paorpaor, da bi on iz tih protesta dogurao do savetnika ministra poljoprivrede, ee takav smo mi narod!
 
To su bezveze funkcije, tu nemoz' nista puno da uradis. Ima boljih pozicija gde se sedi bliže vatri.
Lepo sto misliš da bi ja mogao da povedem proteste :osmeh:
 
Nazad
Vrh