Cena Suncokreta rod 2014.g.

Izgleda i ja moram da saradjujem sa Crepajcima kad ih svi hvalite.Pozdrav
 
Nemoj zezati pa svi 30 a mi toliko?! Nek im na cast...

- - - - - - - - - -


Najvise zasluge za sve ima njihova zemlja koja je jako kvalitetna.
Da to jeste uglavnom zbog dobre zemlje u Crepaji. A pravi vredni i radni ljudi su po meni padinci, ako neko hoce da vidi kako selo treba da izgleda neka ide u Padinu. Ja nigde nisam video bolje I naprednije selo od Padine, svaka cast Slovacima.
 
lazu bre da ne znaju konacnu cenu sad ce nova godina oni nenzaju lopovi obrcu pare od te dopalate,ni kod nas jos nismo dobili dopaltu kad ih zovem ne znaju nista kazu muka mi je vise koliko lazu i proseravju se
 
Da to jeste uglavnom zbog dobre zemlje u Crepaji. A pravi vredni i radni ljudi su po meni padinci, ako neko hoce da vidi kako selo treba da izgleda neka ide u Padinu. Ja nigde nisam video bolje I naprednije selo od Padine, svaka cast Slovacima.
Апсулутно се слажем са тобом,увек сам говорио да су Словаци народ који треба ценити,поготово који живе у Србији.Огледало напредка,слоге и суживота иако су мањина.:off_topic:
 
Kad smo kod Slovaka. Selenca kod Baca je isto Slovacko mesto. Takodje jako bogato i napredno mesto.:off_topic:
 
Postavicu u ovoj temi post jer se odnosi bas na temu cene suncokreta...Da li je neko od vas menjao suncokret za sacmu,i pod kojim paritetom?
 
Nazad
Vrh