Cena Suncokreta 2019

Nesto spominju doplatu od 0.5 dinara, sto bi bilo ukupno 30.5. Malo. Vidim da se negde isplacuje 32. Ni to nije neka cena, ali je ipak znatno vise.
 
Dinar haha...ne treba ni da plate toliko,koje dno dna od cena jbt.Ja sam mislio jedno 33-34 da bude konacna,nisam hteo da budem previse optimistican....
 
Kod nas niko nista ne spominje. Agroprodukt je u zetvi izasao sa akotnom cenom od 31.5din sa 8% pdv, ostali 30din sa 8% pdv.
Nije vlast kriva(nije da ih podrzavam), sami smo krivi za neke stvari, zato sto je nama uvek dobro, nismo slozni da preduzmemo nesto. Npr i da bude konacna cena 30.5 opet ce neko reci "cuti dobro da nije 30"... Dok su svi ostali slozni, npr taksisti su za kratko vreme uspeli da dobiju to sto su hteli.
 
Je l doplacuje neko nesto?
Pricao sam sa jednim otkupljivacem, kaze bice sigurno neka doplata...kad i koliko, nema pojma!

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Dobicemo doplatu malo sutra,mamu im lopovsku. Zovu me ovi iz Agro Inga na promociju suncokreta u petak,reko kako da necu,kad budete znali cenu ondak se javite,znamo mi dobro sta da sejemo . Ni ovo nisu isplatili a vec misle kako da nas dogodine zavrnu,mamu im lopovsku
 
Nazad
Vrh