Cena soje i suncokrerta i ko je tome kriv!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prijatelji forumaši! po mom mišljenju soja mora da ima veću cenu ,(prinosi podbacili) polako sa predajom STRPLJENJE još koji dan....
 
Ja moji soju ne dam bez 27 din ja moj 1,5 vagon mogu skladistiti ko ga jebe nek stoji pod suopom rinfuzno i ceka bolju cenu ::novac:: -necu ja stalno tudjem .urcu praviti slatko kad vec moram da psujem :cao:
 
Deni vidim da ti još se nadaš u vecu cenu a pom mom misljenju viktorijagrup drma cenu po celoj srbiji,daj boze da dobijamo vise od 16 din plus pdv ali po meni nema nade ,ovo je banda gori su od turaka jel turci su dosli po harač ali ovi sede u foteljama pa ih mi nosimo
 
Sa izvozom ovako stoji stvar. Nadjes kupca u inostranstvu,spremis robu,odes na carinu,kad na carini Viktorijini ljudi koji slome kosti vozacu. Ti ponovo pokusas,a oni slome kosti tebi. Pitas u ministarstvu sta je to sa izvozom,a oni kazu pa slobodan je. I tako u beskonacnost. Znaci izvoz je slobodno zabranjen,a mi smo glupi da gluplji ne mozemo biti pa ne mozemo nikad da se slozimo da im se naj..mo milosne mamice,ali nas mora biti bar 200000,a ne 2000. Onda samo ispadamo smesni. Kad oni soju koja je deficit otkupljuju ovako,pa sta ce biti sa ostalim kulturama.
 
Dacic ti tako lepo deluje :sta:,pa Rastislave on ne deluje lepo ni kad je imao slobinu frizuru.
Sta ti je bre pa to je povezano,hocu reci vlast u ovoj drzavi su Miskovic,Viktorija,Drakulic,a ovi ministri su samo marijonete.
 
Dok mi u prolece (ili jesen) neznamo za koga, sta i po kojoj otkupnoj ceni sejemo :nono: dotle nista od :cool: ,sve je to kocka, nada tj teska prevara.
 
Sjasi Murta da uzjasi Kurta i tako doveka. Ocito narod u ovoj drzavi je takav kakav je pa sve to zasluzimo. Sto se to ne desava u sloveniji,ne samo sad nego i u YUgi. BOLJI ljudi.
 
sve ovo vec odavno ide u off, al kad je vec krenulo..ja imam jednu radikalnu ideju , ja sam za protektorat , da ukinemo izbore i da damo sebe na upravljanje nekim svabama, japancima, norvezanima nebitno, i onda za 15-20 god da nam se vrati suverenitet. Kad nesto naucimo valjda cemo biti bolji i ministri i paori i ljudi sto rece Pavle i ako smo srbi
 
Nemojte misliti da su nasi zanat ispekli kod kuce, sve se to desava i na zapadu samo kulturnije a kod nas tek stigo divlji zapad pa ce se MALKO kasnije i kod nas smiriti apetiti, "ako" i dode do nas europa doce i jaci macani pa moraju dotle ovi nasi jadnici da se okuce. Ipak ovo je samo misljenje.
:ppozdrav: :ppozdrav:
 
paorpaor je napisao(la):
Mislim da si pobrkao strane sveta. Ne na zapadu vec na istoku,majka Rusija!!!!!
muljacine koje se desavaju kod nas mogu samo jos na jednom mestu samo oni imaju vise tajkuna al ajd da se drzimo soje.'El radio neko ovih dana? Burazer poco pa odustali kaze mokro, a ovo sto su obisli zali boze
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh