Cena semenskog kukuruza

na vratima apoteke AGRINA piše : " iz opravdanih razloga apoteka neće raditi u periodu od 24.02.2014 do 10.03.2014 a poljoprivredni proizvođači koi su naručili određene vrste repromaterijala za predstojeću setvu biće snabdeveni shodno dogovoru " .
 
Primetio sam da na postavljenim cenovnicima niko nije napisao da AS-ova semena imaju 30 000 zrna u setvetnoj jedinici što 20% umanjuje njihovu cenu. Nije mi to ni u džep a ni iz dzepa. Samo hoću da kažem da bi to bilo korektno.
 
Primetio sam da na postavljenim cenovnicima niko nije napisao da AS-ova semena imaju 30 000 zrna u setvetnoj jedinici što 20% umanjuje njihovu cenu. Nije mi to ni u džep a ni iz dzepa. Samo hoću da kažem da bi to bilo korektno.[/QUOTE=



И АС сад пакују по 25000 семеники.
 
@Rabadzija
Ako i dalje postoji mogućnost nabvke semena iz Mađarske pusti mi pp .
Danas sam video se ponovo pojavilo seme Genetica -Panda cena oko 4300/džak 25000 semena zasad samo to ima .
 
@rabadzija
I mene zanima to seme. Jeste da sam se snabdeo za ovu godinu, ali za dogodine ako prinosi tog madjarskog semena ne odstupaju preterano od ovog sto sada sejem - odmah dajem sansu madjarima. Okaci neki link od firme koja ga proizvodi.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh