Cena psenice rod 2014.g

Jole da ne bih nikoga reklamirao poslacu ti na pp brojeve od dve firme koje ce ti platiti tu cenu.
 
Prodao sa lagera po 22,00 RSD sa sve PDV-om Mlinpek S. Pazova, u najavi pad cene zbog intervencije robnih rezervi ::lose::.
 
Prete praznom puskom,nemaju oni nista u RR sve su im pojeli raznorazni muljatori i paraziti koji su uzimali ogromne pare na skladistenje psenice koja ni ne postoji.Po njihovom shvatanju robne rezerve postoje samo da upropaste seljaka i poljoprivredu uopste a ne da vrse pravu ulogu balansera da intervenisu i kada je proizvođacima potrebno pomoci.Zasto letos nisu intervenisali sa otkupom psenice kada je cena bila 16-17 din/kg,tada je sve prepusteno "trzisnim"mehanizmima,sto se sada mesaju?Ako i uspeju sada da skinu cenu ko je ima na lageru neka ne brine,brzo ce psenica dostici vecu cenu i od ove koja je trenutno bila maksimalna za ovu godinu.
 
Super se isplati, mislim pre svega za nas na jugu ako se ta cena ustali u Regionu...
 
Prodao juce sotoni po 22. din i vise ne gledam ni berze ni evro nista me ne interesuje.

Vec na par tema sam procitala "sotoni" pa me , kao i svako zensko, ubi radoznalost ko je doticni :D
mozete mi poslati i u pp ako ne zelite javno.....
cista radoznalost :osmeh:

inace realizacija 20.80+pdv 74-76hl
 
Nazad
Vrh