Cena pšenice rod 2012

Mlin Senta 21,6 + pdv 5%=22,68 din konacna cena po kojoj se trenutno isplacuje psenica.
 
koliko si predao psenice?
Nesto preko 3 vagona imao odbitaka na razmenu za vestacko djubrivo i seme...placeno akontno 20 juce cujem 21.5 konacna mada ko zna mozda povecaju na 22,psenicu sam predao moze kako hoce da isplate,slabo ja sejem psenice ugavnom soja i kukuruz jer je profitabilnije.Najesen i nemam nameru da je sejem.Mislim da ce kasnije biti skuplja kome netrebaju novci neka sacekaju.
 
ZZ Milenijum placa 22dinara sa pdv-om. To je konacna cena. Pricalo se da ce dati akontaciono nesto ali su se preracunali i daju fiksnu cenu.
 
ZZ Milenijum placa 22dinara sa pdv-om. To je konacna cena. Pricalo se da ce dati akontaciono nesto ali su se preracunali i daju fiksnu cenu.
Sumnjam da ce otkupiti neku vecu kolicinu. Ja sam predao po 20 akontativno u AGROPOSLOVE FIDELINKA i juce citam vest o poskupljenju brasna i hleba najesen jer su trenutne cene bazirane na ceni zita od 20 din tj. bukvalno je receno da ce tek zito ici gore
 
Pošto od kukuruza evidentno neće biti nekog roda cena pšenice mora otići u nebesa.Ko je "jak" i može da pregura da je ne proda radovaće se dobroj ceni sigurno.
 
Predsednik unije pekara prognozira cenu psenice i do 30 din za mesec do dva i veli da ce i hleb otici 50 posto. Izvor vesti na teletekstu RTV
 
Dzabe meni sto ja mogu da sebi dozvolim luksuz da je ne prodajem 5 godina,kad sam jedan deo ove godine predao njima,a oni ce diktirati cenu! Opet sam se zajebo...
Samo onaj ko je ima kod sebe kuci moze da racuna na dobru cenu,jer ce se na zimu i prolece pojaviti mali mlinari koji ce je placati koliko budu morali...
 
[h=2]Tržište[/h] [h=2]PREGLED CENA ŽITARICA[/h] 06.07.2012.
CENE ŽITARICA NA PRODUKTNOJ BERZI U NOVOM SADU, BERZAMA U BUDIMPEŠTI, ČIKAGU, MINEAPOLISU I PARIZU
06.07.2012.jpg
 
Nazad
Vrh