Cena nafte

Neko ovde nekog zeza ili nas drzava zeza:sta:
 
Ja tebi nigde i nikad nisam rekao da lupas,
ako ti dodelim crveni karton,bice kako to nije uredu....
Mislim da si ovo pogresno shvatio. Posle mog izvinjenja @kurkeli, uz malu dozu humora, izvodis ovako pogresan zakljucak. Nisam ni ja bukvalno mislio da ti lupas, vec sam se samo nadovezao na vec pisano u jendom saljivom tonu. Pogresno sam shvatio njegov post kao meni upucen, a ustvari je bio tebi upucen, a ti meni na kraju dajes opomenu, i to jos sa nekakvom crvenom pretnjom. Nemoj uopste da te sprecava bilo sta da mi dodelis taj crveni, ako mislis da je saljivi glagol lupanje razlog za to.
 
A u jevropi loz oil dzabaka:haha:
Da nije ovog lozaka na trzistu,bilo bi potgni,a malo me i povuci:haha:
Mani te se svadje,svadjacemo se kad budemo cekali red na pumpi:ppozdrav:
 
Da ove jeseni, nije bilo loz ulja, kod mene u selu bi dosta njiva stalo nepoorano. Mada mislim da ce ostati i ovako.
 
U Sapcu na NIS-u lozak 92,10din,ali ipak sipam zuti lozak na pumpi AVIA po ceni 97.90din.
Puno boljiiii
 
Sad sipao lozak na Nisu 89.3din. sa popustom 3%.
Ovi sto rade na pumpi ne da kradu ovih 3% nego razbijaju od para.Uopste ne daju narodu tih famoznih 3%,sve sebi u dzep.Ali ja zato trazim racun i pare na sunce.:cool:
 
:osmeh: tako i kod nas u bivsoj nisovoj pumpi davali popust a taj popust nikad nisam video, osim kad je zenska sipala ona je davala koju litru vise.
 
Nazad
Vrh