Cena malih prasića na tržištu

Opipavao teren,nikome ne trebaju pečenjari kažu imamo zalihe ,a i počeo post tako da rekoše oo što već svi znaju,vidimo se oko 1. maja.Ovi što uzimamu za tov napunili objekte,a dosta njih diglo ruke.Ja za sad imam ugovorenu kupovinu za 42 kom za uskrs/1. Maj,kupio još dve suprasne krmače,tako da nisam poametan dal da se počešem iza uveta što sam klao moje i kupovao ove :osmeh: ugovoreno na cenu na dan klanja/preuzimanja pa kako bude.Mogao sam da s ekockam da se dogovorimo na 210 din bez problema,al nešto nisam kockarski raspoložen,tako da ostaje da vidimo kako će da bude sa cenom.Primam još 5 komada za naručivanje to čekam da mi čovek javi dal hoće i na 50 zatvaram radnju,pa da vidimo dal se isplati ili ne,krmače su mi izale besplatno,jedino hrana i struja trošak,dakle nužni troškovi ne može bez njih,ako i tu ne budem zadovoljan za uskrs svi kdo emne biće pečenja i rakije za dž :osmeh:
 
ja prodao 3 kom oko 11-12kg 200din. po kg ,komsija prodao 220din. oko 15 kom .. neki kupac sto trguje sa cackom,kaze tamo samo pecenjare... , kolika je cena nerasta ustrojenih oko 100kg kod vas u okolini
 
Koja je cena prasica od 25kg prosek malo veca kolicina 50+komada

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
Ja danas prodao moje, pod krmačom prosek oko 11-12 kg 180 din/kg, i drugu turu od oko 20 kg prosek po 170 din/kg. Nema veće cene, niko ni ne pita za prasice, propast...
 
Nazad
Vrh