Cena malih prasića na tržištu

Kod nas 240 din 25-30 kg. Ide polako gore.....
 
Ako nije bilo ponude u Draginju kako se onda zna da je cena 250?
ovde 200-270(zavisi od kilaze) prodalo se par komada
 
Imate vi vaseg Ziku matrapaza .. ovde kupuje po 220 tu nudi 260 .. ni luk mirisao, niti jeo , a zarada super
Pozdrav Grujane.U pravu si za Ziku,a sto se tice njegove zarade-on ne doteruje prasad ako nema minimalnu zaradu od 1 K.M (Bosanska marka=60 din) po kilogramu tezine.Inace prasad uzima tamo u vasem kraju,od Mrcajevaca do Kraljeva...Znam ga odlicno,tacnije saradjuje sa pekarom u kojoj sam radio 15 godina ali snabdeva i sve ostale pekare u gradu.Jednostavno ovde je ponuda nikakva i on je bukvalno jedini kod koga moze da se kupi prase (bilo koje kilaze ) u svako doba dana i noci.
 
Pozdrav Grujane.U pravu si za Ziku,a sto se tice njegove zarade-on ne doteruje prasad ako nema minimalnu zaradu od 1 K.M (Bosanska marka=60 din) po kilogramu tezine.Inace prasad uzima tamo u vasem kraju,od Mrcajevaca do Kraljeva...Znam ga odlicno,tacnije saradjuje sa pekarom u kojoj sam radio 15 godina ali snabdeva i sve ostale pekare u gradu.Jednostavno ovde je ponuda nikakva i on je bukvalno jedini kod koga moze da se kupi prase (bilo koje kilaze ) u svako doba dana i noci.

Jbg neke velike konkurencije nema, jer niko nece da ulaze pare jer se plasi da ce da pukne. A kod kog si pekara radio.....
 
Meni ovih dana na kapiju dolazila dva svercera, treba im prasici do 30 kg. Stricu nudili 300 din, do 20 kg. Tenutno ja dobra potraznja ovde.
 
Menjaju se vremena ,prosle godine u maju sam prodao ,,prasence" od 55kg za 300 din/kg , a sad propast.... Al bice bolje. Reko meni satari covek: -Ako ne drzis nista ,nemas cemu da se nadas!
 
Valjevo, danas dobra ponuda a bogami i dobra potraznja.Manja prasad do 25 kg 250-260 din. a veci 220-230.
 
Nazad
Vrh