Cena lekova i ostalih preparata u svinjarstvu

Evo da malo upotpunim cenovnik lekova
Vitamini AD3E 100 ml 432 din
Neociklin 100 ml 378 din
Vitamin C 100 ml 162 din
Strptomicin 100 ml 356 din.
 
Veletrgovina za veterinu i poljoprivredu Ba-Co.Povoljni lekovi i na malo preuzimanje po dogovoru,moze i kuci.Telefon na PP.Ima lekova,vakcina,spriceva,rukavica,pojilica,vitamina,minazela i cega sve jos po ekstra cenama.
 
ima li gde Dectomax i koja je cena.Unapred hvala


u hrvatskoj je cijena 200 kn (27 €) za 50 ml, ali ja vecinu lijekova pa tako i njega kupujem u madjarskoj i tamo je cca 30% jeftiniji. kod nas je npr. ADE+zeljezo cca 17,5 € 50 doza ( 100 ml ADE i 50 ml zelejza) a u madjarskoj je 10€ 100 doza jer njihovi vitamini idu 1 ml a od veterine 2 ml po odojku. oxytocin je tamo 50 ml 3€, neocyclin ( oksitetraciklin ) 8€ 100ml, baycox 250 ml 30€ , hormoni za tjeranje 4€ po dozi itd.
 
pozdrav svima.treba mi savet vezan za temu lekova.naime,kupio sam bocicu promectina(ivermektina)i pise da se mora iskoristiti u roku od 28 dana od dana otvaranja.ja bas i nemam mogucnost da je celu potrosim,pa me zanima,ako je pravilno odlozim u frizider,zasticenu i od sunca i od smrzavanja da li ovaj preparat mogu koristiti i nakon isteka tih 28 dana??hvala unapred.
 
Nazad
Vrh