Cena jagoda 2020

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
9.370
Lokacija
Apatin
Kolika je cena jagoda? - ovo je u 2020 godini zanimljivo pitanje. Berba jagoda je počela postepeno, a već se javljaju mnoga pitanja. Jedno od zanimljivih jeste kako obezbediti socijalnu distancu prilikom branja jagoda, a u smislu problema koji sada vladaju. Ovo na manjim površinama ne može praviti probleme, ali kod većih proizvođača će biti priličan izazov.

Uglavnom sve informacije i prognoze o cenama jagoda možete u ovoj temi.

 
Pozdrav, U Pocerini (Šabac) juče je cena bila od 300din.kg do 350din.kg na veliko u zavisnosti od kvaliteta i količine!

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Pozdrav, U Pocerini (Šabac) juče je cena bila od 300din.kg do 350din.kg na veliko u zavisnosti od kvaliteta i količine!

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
Pozdrav,ja od srede startujem sa branjem pa me interesuje jel poceo Tole da otkupluje i ako moze info koja je inace cena danas posto sam dobila neku informaciju u koju bas i ne verujem da su od juce poceli naglo da obaraju cenu.Hvala
 
Počeo je od juče Tole da kupuje, današnja neka cena je od 200 do 270din. Po informaciji koju ja trenutno imam! A juče je plaćao i do 350din.kg! U suštini i on prati trenutnu cenu koja je u metliću na pijaci.

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh