Cena jagoda 2014.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sinoc, beogradski kvantas - 80din za extra krupnu jagodu.
 
Juče u Čeliću (BiH) jagoda džabe-0.65eura, znači 1.30KM, danas će biti još lošija cijena.
Blago vama pa vam dođoše Rusi :)
 
Ja te Ruse nesto ne vidjam.. Mozda su dosli sa stelt kamionima. :) Gde su?
 
Znaci,ako ne dodju Rusi mozemo da se slikamo? Kod nas (Uzice-Pozega) nece bar jos sedam dana,pod uslovom da imam sta da berem posto su najavili temperaturu za cetvrtak noc oko 4-5 stepeni ,uz svu ovu kisetinu!
 
Vi ste je barem prodali ja je vratio kuci kao i svi koji su doneli jagode.Ni jedan nadkupac nije dosao okolina smedereva.tacnije malo orasije
 
Izgleda da je dobra I ova cena od 80 din, koliko cujem prodaje se ekstra roba I za 60-70 din, na zalost. Nesto zesce koci. Nemaju ljudi kome da prodaju robu.
 
Beograd, kvantas jutros/sinoc 70din i slabo ide.. A meni jagoda dolazi kao da sija sunce... :(
 
Očigledno nakupci regulišu tržište. Ja prodam odličnu jagodu za 80 na kvantašu a ujutro na pijaci 160din, znači nije problem u potrošačima.

Ajde neka kaže neko sa više iskustva - kako funkcioniše stvar sa Rusima? Gde se oni pojave kad se pojave, je l imaju otkupna mesta širom Srbije ili su oko Beograda? Bila je neka hladnjača kod Šapca par dana, ne znam da i su to bili oni niti šta ni ko im je prodao, po kojoj ceni, kao ni da li su otišli.
 
Dok traju padavine i bar 24-48 sati po prestanku istih, veliki kupci NE KUPUJU! Godinama unazad je tako, neće biti drugačije ni sada. A kada oni ne iznose jagodu/trešnju iz zemlje, cena :eek:
 
Ja moju prodao po 90 i to jedva,čovek mi platio toliko jer mi je jagoda bas kvalitetna i krupna,inace ima je i po 60 din.Mnogo losa cena,mnogo losa godina.
 
Kraljevo, jutros extra kvalitet 60 din, a ima i dobre robe po 50. Maloprodaja 90-100 din.... katastrofa. Ima li nekog rusa koji otkupljuje blizu Kraljeva?
 
sinoc sam dao po 100, jutros nije hteo da mi uzme nakupac /*ebo je cvorka kad ovo prodje/ pa sam prodao na poslu po 70.. koliko moze da stoji na biljci neubrana.. da cekam malo.. za 50din ne isplati se da je berem.. sta ce biti posle kise sam bog zna...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh