Case

Jesi ti siguran da je to iveko motor? Ajd slikaj tablicu,bas me interesuje jer ja znam da sve 95-ice kojima je auspuh sa leve strane su turski motori sa licencom..
 
Jesi ti siguran da je to iveko motor? Ajd slikaj tablicu,bas me interesuje jer ja znam da sve 95-ice kojima je auspuh sa leve strane su turski motori sa licencom..
Na mom je auspuh takodje sa leve strane a Iveko je motor. E sad, koliko se meni cini, iveko isao negde do 2007 godine za posle neznam koji je bio iveko a koji je turski. Ime negde ne pocetku teme slika plocice sa mog motora.
 
I to stoji sto kazes Putine,al kad vidim kakve sve ofucane traktore prodaju i puno starije al opet pise 5 do 7 hiljada sati.
 
Skoro mi je rođak uzeo steyra cs 75, traktor stvarno lijepo izgleda, vozio sam ga nemam zamjerku, a sad što mene zanima, gledam i Case cs su gotov isti, imal razlike u kvaliteti i dali se može rec koji je " bolji"

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 
Osim boje i nalepnica i nekih sitnica trebalo bi da su potpuno isti traktori,proizvedeni pod istim krovom.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh