Case

Evo i od mene koja slika sa prezentacije:
72679d.jpg

2ia4ha0.jpg

10erlt1.jpg

azcfa8.jpg

vn03zq.jpg

2hefyup.jpg

I ovi momci.
k01sa1.jpg
 
Tebe bre Stevo ni na prezentaciji nema, zamisli iduce godine pravimo kod tebe u selu pa ti isteras i pokazes tvog Kejsa pred novinarima. :osmeh:
Jest, pa da još moram i orati , a i jedva sam dočekao da mogu u petak da kažem! MOŽE BITI SAMO JEDAN , to od kako ste odneli ovog drugog , a prezentaciju pravim tek kad budem imao sva tri gore navedenih i to Case da se samo gleda i slika ,znači u stacionarnom elementu, A Belarusi oru i rade ostale operacije :kisa:
 
Na slici je Maxxum 110ks nominalne snage, turbo motor sa interkulerom (4 cilindra), menjac 24X24, elektro reverzer,elektro komande hidraulike,jednokruzni i dvokruzni kocioni sistem, 3 para hidraulicnih izvoda, 2 poteznice(automatska klizna i donja pomeriva levo desno), klima,vazdusno sediste,komande hidraulike i kardana na blatobranima, 2 brzine kardana, elektro ukljucenje-iskljucenje kardana... cena ispod 50 + PDV.
 
Dobar je Maxxum 110, samo mu je prednja osovina nekako ispod kabine:haha: Salu na stranu, hvala Miroslavu na pozivu. Lepo smo se druzili u petak na prezentaciji Case i Kverneland masina. Da nisam video da JX10 moze da ore svojim ocima i dalje Krisu80 ne bi verovao da on ore sa JX95.:osmeh: Jedan od dva JX110 je imao i navigaciju trimble u 2.5cm greske. Veliki traktori Magnum i Puma koji su bili me nisu zanimali pa nisam ni obracao paznju, dok ovi manji JX110 i Maxxum 110 su odlicni multipraktik. Steta sto Maxxum 125 ili 140 nije bio da ljudi mogu uporediti 4 vs 6 cilindara kao i menjac 24x24 hi-lo vs 16x16powershift.:ppozdrav:
 
Mims to je vanserijski traktor o tome vise na pp ili telefon ili u firmi ...

@Bojcetic hvala vama koji ste dosli, a sto se traktora tice ima ih baaas dosta i bilo je bukvalno nemoguce sve doterati da bi ljudi mogli sve da uporede kome sta treba, mada svi oni stoje u firmi i ko je zainteresovan uvek moze da dodje i pogleda uzivo parkiramo mu JX110, pa onda Maxxum 110, pa onda Maxxum 125, a moze i Maxxum 140 pa gleda kome sta treba.
 
Na slici je Maxxum 110ks nominalne snage, turbo motor sa interkulerom (4 cilindra), menjac 24X24, elektro reverzer,elektro komande hidraulike,jednokruzni i dvokruzni kocioni sistem, 3 para hidraulicnih izvoda, 2 poteznice(automatska klizna i donja pomeriva levo desno), klima,vazdusno sediste,komande hidraulike i kardana na blatobranima, 2 brzine kardana, elektro ukljucenje-iskljucenje kardana... cena ispod 50 + PDV.

Jest da su skupi ali su i dobro i kvalitet i sve


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Eto ja danas bio da uporedim Maxume ali nema 125, tako da ništa nisam odlučio, samo mogu da kažem da Maxum 110 i JX110 su ko prva i treća liga, e sad ,da li im je i cena u takom odnosu ne znam, portir nije znao da mi odgovori !?:osmeh:
 
Eto ja danas bio da uporedim Maxume ali nema 125, tako da ništa nisam odlučio, samo mogu da kažem da Maxum 110 i JX110 su ko prva i treća liga, e sad ,da li im je i cena u takom odnosu ne znam, portir nije znao da mi odgovori !?:osmeh:

Bas tako dve stepenice je razlika. Takva je i cena, sad sta ko voli to i kupi (ili kupi Belarusa za pola novaca).
 
Eto ja danas bio da uporedim Maxume ali nema 125, tako da ništa nisam odlučio, samo mogu da kažem da Maxum 110 i JX110 su ko prva i treća liga, e sad ,da li im je i cena u takom odnosu ne znam, portir nije znao da mi odgovori !?:osmeh:

Jeste i cena jx ti je nekih 30hilj i kusur evra a maxum ti je nekih 40hilj i kusur evra blizu 50.000
 
Nazad
Vrh