Case

Ja neću ništa da pišem pošto sam jedan od retkih koji ume da iznervira našeg člana foruma,predstavnika firme Titan.Samo ću da napišem da te se neću skoro okanuti i već razmišljam kako ćeš reagovati na moje sledeće potrebe koje ću ti izneti na sajmu kada se vidimo.
Još nešto:Još mnoogo komercijalista od ostalih dilera mehanizacijom SVAKODNEVNO prati forum ali nisam primetio da se još neko javno predstavio i izašao u susret i pred nišan forumaša.Ujedno ih ovim putem pozivam da se predstave i krenu u otvorenu diskusiju. :cool:
 
Nije problem kesa. Ajde Vladimire reci koliko ste moćni kad su u pitanju stariji modeli traktora iz recimo 90tih i početka 2000tih ? Nećete da se prihvatite toga zato sto ne znate i niste prošli nikakvu obuku kad su u pitanju ovi modeli. Prema mom shvatanju servisa neke robne marke, bilo koji model iz bilo kog vremena bi trebalo da znate u detalj. Medjutim VI to ne radite jer niste ni prodavali te traktore (barem sam ja i još nekolicina dobili takav odgovor), ali zato sve rezervne delove koje sam tražio su imali. Dakle situacija nije bas tako sjajna, ali nije ni očajna.
 
Nije problem kesa. Ajde Vladimire reci koliko ste moćni kad su u pitanju stariji modeli traktora iz recimo 90tih i početka 2000tih ? Nećete da se prihvatite toga zato sto ne znate i niste prošli nikakvu obuku kad su u pitanju ovi modeli. Prema mom shvatanju servisa neke robne marke, bilo koji model iz bilo kog vremena bi trebalo da znate u detalj. Medjutim VI to ne radite jer niste ni prodavali te traktore (barem sam ja i još nekolicina dobili takav odgovor), ali zato sve rezervne delove koje sam tražio su imali. Dakle situacija nije bas tako sjajna, ali nije ni očajna.

Druze jeste u pravu si potpuno. Ali nije problem ne znanje. Glavni je problem sto su moji serviseri JAKO skloni da izlaze u susret korisnicima i da im traze neka "Alternativna" jeftinija resenja da bi napravili uslugu korisniku. Ta usluga u 100% slucajeva zavrsi kao medvedja usluga. I taj korisnik nikad ne ode zadovoljan. Servisiranje novog ii polovnog traktora je isto. Razlika je sto se cenu servisa na novom traktoru uvek lakse prihvati od polovnog (>1999 godiste) pa se pristupalo tim akcijama napred navedenim. Sad smo zaposlili pravog profesionalca da vodi servis pa sam optimista da ce se sa tom praksom zavrsiti. Jos jednom napominjem kad dodje mrtvi deo sezone tad se javite za defektazu pa ce servis bar do nekle biti upoznat sa potencijalnim problemima u buducnosti.

- - - - - - - - - -

Ja neću ništa da pišem pošto sam jedan od retkih koji ume da iznervira našeg člana foruma,predstavnika firme Titan.Samo ću da napišem da te se neću skoro okanuti i već razmišljam kako ćeš reagovati na moje sledeće potrebe koje ću ti izneti na sajmu kada se vidimo.
Još nešto:Još mnoogo komercijalista od ostalih dilera mehanizacijom SVAKODNEVNO prati forum ali nisam primetio da se još neko javno predstavio i izašao u susret i pred nišan forumaša.Ujedno ih ovim putem pozivam da se predstave i krenu u otvorenu diskusiju. :cool:

Spajki Ja ne idem na sajam idem da okrenem palacinku. ;-) Cekam te naostrio sam se. Voleo bih da se i drugi ukljuce jer od problema se ne moze pobeci. A da znaju koja je sila ovaj forum visili bi na njemu svaki dan kao i Ja.
 
Ponovio sam se traktorom Case ih farmal u 115,
wp20150512102355pro.jpg
,
wp20150511174959pro.jpg
,
wp20150512102544pro.jpg
,
wp20150511182916pro.jpg
,pohvale sa moje strane za korektan odnos firme TITAN MACHINERY prema kupcima posebna pohvala za rad i odnos prema ljudima i saradnicima firme ide nasem clanu foruma secondgeneration,ko je imao priliku da se upozna i saradjuje s njim zna zasto mora da se ovo naglasi!!
 
Odlucio sam se zbog; odnosa cene,sta sve traktor ima od opreme,ljudi koji ih prodaju slusajuci od vlasnika traktora ove marke kakav im je servis,kakvi su traktori u kojim operacijama se kako ponasa ... i to sve u zadnjih dve godine skupljam informacije napravio sam uzi izbor i odluka je ovakva da ovaj traktor zadovoljava potrebe mog gazdinsva!
 
Nazad
Vrh