Case

Pa kanda ćemo u temu "čestitke" da komentarišemo....:ppozdrav: Šta si se stisno, raspiši se malo....:osmeh:
 
Ma pusti Soraju... Naće se nešto bolje...
Traktor je 2011god; ima 900rč; prednju hidrauliku sa kardanskim izvodom i prednji utovarivač.
Uradili smo veliki servis i sada samo da grane sunce i u atar...
 
Moracu odneti kod nekog da mi proveri,danas orao sa njim i jedva dize plug a i volan se na momente tesko motao
 
могуће да ти је филтер запрљан, па је то једн од узрока што је тешко дизао плуг..али за сваки случај отерај разгрејан трактор код мајстора да ти измери притисак хидро пумпе....

ако је она у питању, шаљи је у прву петолетку да је среде исти сам проблем имао и са мојим трактором...једино они су способни да је ураде ваљано репарацију пумпе, ако уоште и раде више....
http://www.ppt-hidraulika.co.rs/Kontakt.htm
 
Poslednja izmena:
Jedna sličica iz današnjeg posla:
img20150321085403.jpg
[/IMG]
 
Diesel d60

Traktor je proizveden 1996. godine. Ima nesto preko 7300 sati. Jedini veci i ozbiljan kvar bila mu je hidro pumpa koja je servisirana u prvoj petoletki i vec dve godine radi ko fa je nova. Bilo je jos par sitnica koje smo mi otklonili.

Inace prezadovoljni smo s njim i nismo pogresili sto smo ga uzeli. Maxxum 5150 ima 92kW ili 125ks.

Kod nas je dve pune godine i za te dve godine nije bilo nikakvih kvarova, a fino se naradio.

- - - - - - - - - -

Kejsonja na zasluzenoj pauzi...
20150323162410.jpg
 
To stoji. To sto je uradio to je za njega malo, ali nazalost ostao sam bez neke zemlje koja je bila u planu da se radi prosle godine, nije pao dogovor sa vlasnikom jer mu je bilo malo kolko sam mu za arendu nudio. Pa traktor trenutno nema bas posla za sta je kupljen. Al ne zalim pare jer svoje na vreme uradim i jos uvatim po koju uslugu da odradim....
 
Nazad
Vrh