Case

Koliko kosta ovakav Kejs IH ispravan u fulu,instalacija dobra,gume solidne,motor ne duva i ne trosi ulje,kod nas vuce 3 brazde bez problema. 95ks i 82 god,drug je vlasnik godinama,garaziran je.
25062011011.jpg

25062011010.jpg

25062011012.jpg


- - - - - - - - - -

Ovo sam ja slikao od prilike nije slikan za prodaju i sminkan...
 
Ne više od 8000eura ni u ludilu.Ipak je to jako star traktor,a i za 10000eura se mogu gledati mlađi traktori te konjaže(recimo maseji).
 
Vozio sam ovaj traktor par puta i stvarno je zver sto se tice snage i zvuka,da imam potrebe za tolikim traktorom kupio bih ga bez razmisljanja. Sto se tice godina...da na papiru pise da je 92god ladno bi i na trzistu prosao kao 92god.
 
'92 nije sigurno jer je to stara maska. Ja sam imao 1056 xl sa novom maskom i malo novijom kabinom. Pre bih rekao da je '82, a '92 nije siguno.
 
Nije isto uzeti traktor 82 i 92 godište.Da je stajao deset godina pa propadnu zaptivači,semerinzi,gume,plastika....Matiću za 10000eura se može uvesti jako lepo održavan i solidan traktor bez ulaganja.Druga je stvar što naši nakupci i preprodavci odu preko i kupe traktor za 5000eura i ovde ga nalickaju i za njega traže 15000eura.Obično oni gledaju da kupe što jeftiniji traktor u što boljem fizičkom izgledu jer se tako najlakše proda.Recimo u francuskoj ima traktora istog godišta iste snage i istog proizvođača ali je razlika u radnim satima 5000 kao i tolika razlika u ceni.
 
nasao sam neki traktor case 5150,pa bih da nekom platim ako treba ko se razume da ga ispregleda?jel ima nekog da znate majstora?Ilida pitam u VAIT?
 
Nazad
Vrh