Case

Nijedan traktor nije nedodirljiv i nekvarljiv pa ni Case.Isto tako svaki kvar na svakom vozilu se da otkloniti i opraviti.
 
Joj molim vas to je Case od braće Vrebalov taj traktor izgleda dobro jedino pošto je čitav zato što ima radne sate da te bog sačuva!!
 
@ Pa ako ima puno radnih sati onda nije nikakvo cudo da nesto se pokvari, netreba ocekivati da traktor radi 100 godina.
 
Nešto slika sa jučerašnjeg terena:
img0014.jpg
img0022.jpg
 
Nesto slicno je bilo kod mene , kada mi je kum sa skipom radio utovar kreca.....tocak zablokirao, majstor skinuo poluosovinu i planetarac , jedan zub pukao i zablokirao tocak, izvadili parce, oprali, montirali i radio posle bez problema.........
 
zar nije lakse podmetuti pod tocak kolica na 4 tocka,kao i auto kad vuku?sva sreca pa je kod tvoje kuce stao.

- - - - - - - - - -

i na kraju krajeva dr. Trma nije moga da mu pomogne.

- - - - - - - - - -

tako je kod mog 577 blokirao desni tocak,muke zive,bilo je u tome da se kocnice zalepile,pa tako sam ga i prodao jer me mrzelo bilo sta da popravljam.jel zzna neko do cega je bilo?

- - - - - - - - - -

kinezi mu blokirali tocak
 
ja znam da je kupio kejsa 2009 kad i ja samo neznam kojeg misim nekada traktor radi i po 16,20 sati na dan da stignu sve na vreme sa poslovima al bar i ja tako radim.al je kejs profi robrte jel zbog kocnica il menjaca zablokiro tocak?

- - - - - - - - - -

da ima 1000 r/h godisnje sasvim dovoljno iskoriscena investicija da nepricam puno ima i vise od 1500 a mozda i 2000 r/h za god.pa 4godine puta 2000 jednako je 8000r/h,sto 99% paora nikad ni nedostigne sa traktorom sto zbog raspada traktora sto zbog stajanja pod supu.ovim putem pozdravljam jana dugog i pozivam ga da nam se vrati jer mu stoji kejs pod supom i kupi prasinu bez veze,daj ga u arendu.

- - - - - - - - - -

da vozi samo tog jednog misim u obradi i spremanju do sada bi imao oko 40-50.000 r/h cirka
 
Ja kad sam se interesovao za kupovinu traktora te snage otišao u Vait i oni su mi rekli da su njih dvoje(braća Vrebalov) za godinu I po dana napravili 3300 radnih časova sad ako su me slagali lažem i ja vas!!
 
Nazad
Vrh