Brisanje posta?

Sto se mene tice,mislim sa moje tacke gledista,samo cu reci,bolje da vas iz uredjivackog tima nisam nikada ni upoznao,licno.
 
Što ono kažu :ko je vas poznavao ni pakao mu neće teško pasti :haha: Pa nije ovo obavezno kome se nesvidja nemora da čita i gotova stvar
 
Stvar je samo u tome sto ponekad se razvije diskusija od nekoliko stranica i lupeta se iz svih tacki gledista i ako se ja ukljucim sa jednim postom onda mi se obrise post i preti banovanjem, ne jednom vec po ko zna koji put! Jaka stvar!
Dosli ste do toga da stvarno diktatorski vodite forum!
Ono sto ne zelite da cujete ili je suprotno vasem misljenju njega zelite da ucutkate ili likvidirate!
Vrati Maticu post koji si obrisao iz teme Subvencije za poljoprivredu neka ljudi procene sta je to bilo toliko van teme!
Nema teme u kojoj se s vremena na vreme ne prica iskljucivo o naslovu teme i to vrlo dobro znate i prolazi, ali cim nije neko iz vase bande onda pretnja!
Desetine puta dozvolite da neko cak i vredja i ako se uzvrati obrise se post ovom zadnjem dok onaj prvi ostane.
Na kraju krajeva nista mi ovo nije strano kad se pogleda i na drzavnom nivou kolika je sloboda javnog govora!
 
Kad se samo setim kako su se neki borili za moderaotski cin do zadnjeg argumenta ... :osmeh:
Dok drugi clanovi od svih opomena imaju uvek opomene u temi nevezanoj za proizvodnju.
 
Forum je Poljoprivredni i cine ga clanovi koji svojim pisanjem o Poljoprivredi sire forum kao sto su neki najstariji da ne nabrajam kako neke ne bih izostavio e oni su da kazem najjace karike nalnca.
Sa druge strane imas clanove koji su konstantno u losoj sprezi sa pravilima foruma i to u da kazem nepoljoprivrednim temama, tad sluze moderatori da takve clanove opomenu pa ako treba i sankcionisu.
 
Ljudi spustite loptu, nema potrebe za nepotrebnom raspravom, imam profile na 4-5 foruma i verujte da su ovde još najnormalniji i članovi i moderatori. Istorijski forum gde sam bio član je imao moderatore ostrašćene a najmanje stručne od članova, to je za poludeti.
 
Ljudi spustite loptu, nema potrebe za nepotrebnom raspravom, imam profile na 4-5 foruma i verujte da su ovde još najnormalniji i članovi i moderatori. Istorijski forum gde sam bio član je imao moderatore ostrašćene a najmanje stručne od članova, to je za poludeti.
Lako je s tobom, ti uopste nisi zadrt ili da ne kazem goru rec, samo volis konkretnu rasparvu. Ali kad je neko 10 godina na forumu i uvek s njim problem u istoj ili slicnoj temi tu je def. greska do moderatora sto toliko tolerise gluposti.
 
Sve bi sasvim u redu bilo da je vise tolerancije i da su svi jednaki, a ne drugari i poznanici na jednu stranu a drugi sa kojim ste se videli jednom ili dva put ili se ne znate uopste na nekoj sasvim drugoj strani.
 
Ok. Ako mislis da ono nije imalo veze sa poljoprivredom odsad cemo pratiti forum, a oglasavati u temi moj pas, sta vozite, kakav mobilni imate, jelen ili lav jer tu cemo naj bezbednije izneti svoje misljenje o stanju u poljoprivredi.
 
Ti bi Kish trebao najbolje da znaš gde su ti članovi.
Moji clanovi?
Ako mislis na one koje sam ja banovao,tamo je uvek stojalo ko ga je banovao,znaci moj nick/ime i uvek je tako bilo.
Za razliku od tebe i na,gde ste vi to vesto prikrivali.
I neboj se,ima i zbog tebe dosta clanova koji su napustili forum.
Nisi ni ti cvecka.
 
Nazad
Vrh