Berba kupina 2012,otkup,cena,problemi,itd.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sale ....bice danas vise od 120 a koliko...._? znacu popodne ...naj verovatnije 130-135.....? nije do mene
 
Od nedelje kisa cele sledece nedelje, da nije kupina u Srbiji desetkovana odmah bi oborili cenu. Natkupci tvrde da bez obzira na sve cena ce ici samo gore...
 
Osecina, cacanka 140+5, torn fri 150+5, nakupci 170. Kod onih sto ne zalivaju sutra i prekosutra izgorece...
 
Zalogovac-Marinovo hladnjače 130 din, Obrež 130 din, nakupci večeras 155 din, nema robe sve izgorelo od sunca pričaju da sutra lako može da bude i 180-200 din
 
Jucasnje i danasnje sunce napravilo haos po kupinjacima, jos sutra pakao... Hladnjace 150, nakupci 180.
 
Vitoševac i okolina: kupina izuzetnog kvaliteta, poliva se redovno, a ovi nude 130 din. Sramota u odnosu na ostale krajeve gde nude 150-180.

---------- Poruka napisana u 23:03 ---------- Prethodna poruka je at 23:00 ----------

dajte posaljite nam nekog nakupca
 
У Крупњу купина чачанка 145,оо плус превоз. Уби је врућина.
 
Nakupci nude dogovor za ceo rod, garantujuci za cenu bez obzira na najavljenu kisu.... Odoh da vidim sta mi je ciniti... Hladnjace 155 cacanka 170 torn fri, nakupci 190. Brali smo od jutros torn fri, nevidjeno vrhunski kvalitet, cacanka se slabije bere na pojedinim mestima. Mislim da ce kvalitet sa ovim kisama biti jos bolji.
 
Kojim kisama?!?Najvljuju je vec mesec i po dana i nema ni kapi.Prema prognozi RHMZ kisa je padala svaki drugi treci dan i u junu i u julu...samo gde...kod njih na kompijuteru.
Ko je u mogucnosti da zalije kupinu nesto ce i nabrati ko nije tu ce izgoreti...ono sto nije sredio mraz dotuci ce suša.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh