Beli safolk

U odnosu na ogradu,nisu niski.
mraixe.jpg
 
Znam ja da se 'tovljaci 'ne uzgajaju za razanj,ali kod nas druga varijanta sem raznja tesko da ce zaziveti u skorije vreme.Ja mislim da bi se ova rasa kod nas jako lepo adaptirala na mikroklimu u furuni i nista joj ne bi falilo:)
 
deki uzeti ovih belih safolka desetak zenki i pustiti tvog mudonju,da se gadjas mesom
 
xaxaxaxa,pazi tvoji w su stvarno Baricki safolk,od sad tako zovem tvoje sampione
 
Nasao sam na jednom Australiskom sajtu,jagnje belog safolke 4,5meseca a tezina 83kg,usio mi je mog sampiona za 1,5kg!:)Ubacicu fotke kad budem pri kompu,ima slika i kad je godisnjak a kosta naopako Australiskih zelembaca!
 
Evo ovog sto je sa 4,5 meseca imao 83,5kg.
1iedkh.jpg

to je isto on sa 152kg.


Mislim da slike nisu "teske",zato sto su vec sabijane na drugom sajtu,

Evo malo odlicnih ovnova,za parenje ociju.



Evo dva specijalca opasana i spremna za akciju.


Ovaj je isti Veskov ovan,nema vunu po stomaku i vratu,ko zna sta sam mu ja prodao.:)



Mali jaganjci i mame.


Eh,sto nisam ovan,da me ova plava malo pridrzi.:)
 
Poslednja izmena od urednika:


---------- Poruka napisana u 14:20 ---------- Prethodna poruka je at 14:19 ----------

Mali beli safolk i njegova gazdarica.:)

---------- Poruka napisana u 14:28 ---------- Prethodna poruka je at 14:20 ----------

Ja bih ovo oboje rado posedovao,drugovi:haha:....Inace malac je prvo jagnje od tamo nekog ovna sto je u progenom testu,ako se dan po jutru poznaje...
 
Mirkane ja sam zakljucio da ja zenu svog zivota samo u Australiji mogu pronaci,tako da drugovi mozda vam ja budem pisao iz Adealide sa elitne farme Belog Safolka,ima da se udam za owu malu i resim swe probleme,nasao sam je na fejsu.:)

---------- Poruka napisana u 00:55 ---------- Prethodna poruka je at 00:50 ----------

A ovaj bradonja gore to ce mi biti Tatko!:)Ima swe da vas snabdevam pravom robom...Zemun je prvi na listi,posto mu je to 'tiha patnja',posaljem mu jedan kontejner pun,pa neka probere!:)
 
..Zemun je prvi na listi,posto mu je to 'tiha patnja',posaljem mu jedan kontejner pun,pa neka probere!:)
Blago meni, jedva cekam.Mada mislim da nemoras da ides tako daleko, mozda ih pronadjes i negde blize.
Sve pripisuju svojoj strogoj selekciji a ove kriju kao zmija noge. Sve fin i posten svet.
Pitaj "tatka" koliko ih je i gde izvezao u Evropu.
 
Nazad
Vrh