Behaton u dvoristu za i protiv

Jel je ugradjivao neko skoro behaton ploce? Koliko se krece odprilike ugradnja sa "muškom" podlogom?
 
120 kvadrata da sleper ulazi 620 hiljada radjeno jesenas ,radila EKO GRADNJA iz melenaca.20cm. peska 30cm tucanika agregat pa behaton.
 
Da li je neko pravio ovakav tip staze?

Kupi se plasticni kalup koji se postavi na zemlju(podlogu) i u njega sipa beton, posle po zelji se mogu odraditi fuge. Problem je sto staza ide kao na slici dole, pa ne moze standardna betonska staza zbog krivine. Lomljeni kamen je stvoren za takve krivine ali je jako klizav.
 
Ja sam skoro radio behaton, prvo sam izbetonirao stazu i onda lepio lepkom za plocice behaton isfugovao sam sa kvarcnim peskom tako da se nadam da necu imati problema sa travom

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
  • Like
Reagovanja: SDF
У мом крају доста њих користи воду из сопственог бунара и то не виде као сметњу за коришћење тотала чак и буквално поред бунара.
 
Zasipati hemijom hranu koju jedemo ?
U kontrolisanim uslovima sa propisanim dozama spram povrsine koja sluzi za tu namenu.
A to tupljenje qrca sa uopstenim floskulama ostavi sujetnim priglupim jajarama.
Bas bih voleo da vidim da mi neko kaze kako je super istovarati hemiju pred rodjenom kucom, ispirati prskalicu u dvoristu ili bilo gde gde ti tvoje ili tudje dete moze na toj zemlji da se igra. A te njuskaske price ostavi nekome drugome
 
Nazad
Vrh