Balirka

Mora da ugradis pogon- diferencijal na presu :osmeh:... meni otpao jos jedan tocak, ali onaj mali na pickup - u :haha:...
 
Nozic sam proveravao,ima recke na sebi ostar je.Pre da je ovaj drugi slucaj.
proveri skidac onaj deo koji prolazi ispod pile kao polumesec,mora da prolazi uz samo pile odozdo. Ako ima lufta skini skidac kanapa pa navari malo taj polumesec i obradi brusilicom da nema lufta znaci da prolazi uz samo pile odozdo i radice sigurno.
 
Nema potrebe da vara,i moze samo cekicom da ga udri i da ga primakne petljacu

- - - - - - - - - -

Dali je neko koristo ovaj kanap za baliranje, kako se pokazo
 
U polj.apoteci gde ja kupujem je 260din/kg ,krut jeste cak i tvrdji od drvoplasta.
Springer mi se mnogo svidja , nije tvrd dobro upreden ,nema cvorica unutar klupceta a cena pristupacna 240din/kg.
 
Kod mene je plavi Uragan 500 240 din/kg a beli Tornado 260 din/kg. Ovaj plavi je navodno recikliran, e sad, koliko to znači. Proban ove sezone i meni deluje ok.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Ja sam koristio springer i bio sam zadovoljan,i sada igrom slucaja kupim drvoplast i pod prstima e oseti da je dosta tvrdji od springera... i odmah problemi sa ispustanjem...pa sam morao da dotezem pegle na vezacu.
 
Nek on pregleda i luft u onon tockicu jer dzaba je i navarivat ako on ne ode dovoljno lijevo da skine spagu s petljaca

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk
 
Mare,jel misli na ovaj tockic,gde mislis da ima luft ?
Uzeta slika sa neta,od nekog clana.
1r42s4.jpg
 
Pošto je kilogram tog veziva?Čini mi se da je kruta poput Tornada i Drvoplasta.
kod nas je 1200din klupce e sada nisam ga merio ali mi se cini da je okruglo 5kg.Springer je odlican mekan ko vunica ali u poslednje vreme nema tip 500 samo 400 i 320,a to mi je debelo i onda smo presli na ovaj Makedonski.
 
@Vladimir92 na njega mislim pregledsj i njega i skini i sa ispravne strane ovaj skidac pa uporedi mozda se malo savio vremenom.pa ne odradjuje poso.kako treba . Pokusaj im zamijenit strane kod mene pomoglo ove godine

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk
 
Dole iza nozica je deo koji ide ispod petljaca kako ga zove kolega international tebi tu sigurno ima lufta pa te zeza.Ja sam juce na jednoj rivieri taj deo malko navario i obradio i sad radi bez greske
 
Nazad
Vrh