Balirka

pankin u pravu si evo jutros istrosio se makedonski kanap koji je po meni mazan i mek a dosta mi se izvlacio .Kupim Tornado tip 500 od 200 komada bala slame odveze mi 4-5 a pre neki dan 100 bala odvezalo mi 15 sa makedonskim kanapom .
 
Po meni je makedonski solidan kanap bolje mi se pokazao od springera i drvoplasta ,kod nas prosle godine nije bilo nesto kanapa po apotekama i kupim ja 4 klupceta na vasaru nekog plavog nikad ni cu nisam za njega za prvu pomoc dok ovi nedobiju.Kad ono u kamari misevi naceli sve ove kanapa a taj plavi verovali ili ne ni jednu balu.A ja nisam ostavio ni jedan omot da bar znam koji je.Verovatno ima nesto sto odbija miseve dal su mu to stavili namerno jel slucajno pojma nemam.Sad kad bude sledeci vasar procunjacu znam odprilike kako je izgledala etiketa.
 
Prave, a po komentarima sa yuotube-a rade to zbog profita, kupe velike okrugle pare a posle prodaju male, i tako zarade, bar tako ljudi pisu....
 
Ako nemaju radnu snagu za donošenje malih bala kući sa njive ili rol bale ne mogu da smeste u štale onda je ovo jedno od rešenja.
 
molio bi članove ako mogu da mi pomognu,skinuo sam nož i kontra nož sa malja prese da naoštrim,sad šrafove što drže nož na malju sam da bi odvrno morao da navarim matice ,hteo bi da ih promenim ako mogu ali navoj je colovni 3/8 cola i dužina je 20mm i upuštenene glave a neznam gde daih nabavim evo i slika

 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh