Balirka

Evo pocinje druga godina posle remonta osovine vezaca na jd. od strane majstor (Levaka) i kako je svezala prvu tako je i svezala sestotu sa dve odvezane, posto mi je kanap izasao.
 
Evo sa čime smo se mi igrali pre nekoliko dana
Promenjen je ekscentar,osovina,komplet nosači sa držačima prstiju.Sada smo preradili ceo sistem,napravljeno je od jačeg materijala plus dodate plastične biksne da ne živi.Glavni razlog zbog koga se pick up raspao jeste spojnica koja ne radi svoj posao i umesto da ona prokliže i stane pick up kada dođe do preopterećenja ona pokida i slomi sve.Dobra dva dana je trajao remont jer mora sve da se rastura.

Najzaj.... posao na balirci,al što se mora nije teško.:ppozdrav:
 
Ljudi jel imate neki savet od cega bi mogao da stavim tocak na pick-up? znam da bi morala da bude puna guma, gledao sam po gvozdjarama ali nemaju nista odgovarajuce, a ni po otpadima se nisam usrecio.
 
majstor levak jeste bilo do donosaca kanapa ,mnogo je prilazio i izgleda kada poteram da je izvlacio kanap sa petljaca, spasio si presu da je nezapalim
 
nije savo mnogo prebrojao sam udarce klipa 8 do 10 pa zaveze to je normalno a otkos izgleda velik zato sto je skupljala balerina da je sunce skupljalo ne bi mogao da ide ovako
 
evo jedne takve u oglasima kod nas , čovjek traži za nju oko 4800e , kaže da je 2008 godište

slika-15799-2011-06-1307328184-velika.jpg


slika-15799-2011-06-1307378124-velika.jpg


slika-15799-2011-06-1307356779-velika.jpg
 
@Kremator Bi radilo ali je mali precnik, ja imam originalni sa moje prese, ali je bio krivljen pa ispravljan i to vise stvarno ne lici ninasta, njegov precnik je 35cm.[/QUOTE]

Probaj vidjeti točak na otpadima sa mješalica za beton.
 
Nazad
Vrh