Balirka

Molim za savjet planiram kupiti balirku pogonio bi je sa zetorm 6011 sta mi predlazete da trazim od kojeg proizvodaca i koje velicine.Hvala
 
senad smigi je napisao(la):
Molim za savjet planiram kupiti balirku pogonio bi je sa zetorm 6011 sta mi predlazete da trazim od kojeg proizvodaca i koje velicine.Hvala
Svi tipovi balirki su dobre samo je pitanje kolko su izradjene i kako su cuvane, moja preporuka Welger ap 42.
 
dobra je welger 42 ali video sam u mom kraju jednu galignani :D Ide kao djavo!Mada ne zaostaje puno ni john deere 332,336.Ja imam 332 i zadovoljan sam.U izboru mi je pomogao majstor "levak",trazili smo prvo galignani ali nije ih bilo pa se izbor sveo na john deera.A o welgeru 42 puno je to para,kada ce se to isplatiti :sta:.Kod mene skoro svaka druga kuca ima presu a retki su pojedinci koji imaju 2-3 ha deteline....

Post je spojen: [time]1294401455[/time]
_________________________________________________
A od usluznog baliranja tu nema ::novac::.
 
savoris je napisao(la):
pujol je napisao(la):
Riviere Casalis sa protiv tegom brise samo tako,promenio sam dosta presa. Prednost dajem John Deere pa onda rivieri :D :D
a šta je to protiv teg :sta: gdje stoji i šta radi ?
protiv teg ti stoji na kontra strani gde ti je zasafljena ona ruka sto gura klip i sluzi da ublazi ljuljanje traktora i da lakse sabija balu
 
mmb je napisao(la):
dobra je welger 42 ali video sam u mom kraju jednu galignani :D Ide kao djavo!Mada ne zaostaje puno ni john deere 332,336.Ja imam 332 i zadovoljan sam.U izboru mi je pomogao majstor "levak",trazili smo prvo galignani ali nije ih bilo pa se izbor sveo na john deera.A o welgeru 42 puno je to para,kada ce se to isplatiti :sta:.Kod mene skoro svaka druga kuca ima presu a retki su pojedinci koji imaju 2-3 ha deteline....

Post je spojen: [time]1294325855[/time]
_________________________________________________
A od usluznog baliranja tu nema ::novac::.
pa de si ti sto se ne javljas ja svako vece u valjevu a tebe nema promenio broj sta je da nije triper ne daj boze
Post je spojen: [time]1294400698[/time]
_________________________________________________
galki je napisao(la):
savoris je napisao(la):
pujol je napisao(la):
Riviere Casalis sa protiv tegom brise samo tako,promenio sam dosta presa. Prednost dajem John Deere pa onda rivieri :D :D
a šta je to protiv teg :sta: gdje stoji i šta radi ?
protiv teg ti stoji na kontra strani gde ti je zasafljena ona ruka sto gura klip i sluzi da ublazi ljuljanje traktora i da lakse sabija balu
niste u pravu kontra teg sluzi da ne udje kisna glista u vezac
Post je spojen: [time]1294425963[/time]
_________________________________________________
topalovic je napisao(la):
dobre su ti i somec-e :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
ooooo i ti se razumes ponesto
 
ne znam kako znas sifru pa ispravi
Post je spojen: [time]1294434071[/time]
_________________________________________________
pujol je napisao(la):
Riviere Casalis sa protiv tegom brise samo tako,promenio sam dosta presa. Prednost dajem John Deere pa onda rivieri :D :D
prvo galignani pa sve ostalo
 
Sta ce mu oglas, kada podeli informacije za dz :cao:
Ko ce juriti majstora, kad isti otkriva tajne zanata.
Topalovicu, naveo si coveka, na tanak led. :haha:
 
Jeste ali imaš ljudi koji uprkos savetima i pomoći majstora ne znaju ni šraf da odvrnu a kamoli neki deo da zamene.Govorim iz iskustva sa takvima.
 
Matić je napisao(la):
Jeste ali imaš ljudi koji uprkos savetima i pomoći majstora ne znaju ni šraf da odvrnu a kamoli neki deo da zamene.Govorim iz iskustva sa takvima.
bas tako pare se ne uzimaju na rad i skrivanje zanata vec na neciju glupost
 
Tako je.Video si kod onog u Ljukovu na onoj 61.Kao iz apoteke presa a banalnost od kvara a čovek uz to majstorčina. :haha:
 
Nazad
Vrh