Balirka

@dragan18

ja sam ovog proleca radi komplet vezace i stavljeni su novi prstenovi, i tako me je zezala i majstor kada je sublerom merio ispalo je da je jedan malo manji i ako je nov, pa je imao sa neke prese koji ima malo veci spoljnji precnik koji je obradio malo skinuo ga i stavio i radi samo pici
 
ko ti je radio cika jovo ljudi ja napisah da skidac kanapa treba da prelazi noz 11 do 13 mm noz mora da je ostar ko zilet ako opet namotava onda je drzac kanapa i nema druhge delovi kod roberta i biotosa su isti kvalitet samo botos hvata na ime a cena kod roberta jhe 30 posto niza tel 063501 432 ja nikada nisam imao problema sa robertovim delovima
 
Majstori zasto moja someca m-14 na desni petljac veze cvor samo na jednom kraju kanapa a drugi se izvuce i razveze . To se desava od kako sam naostrio nozice ,veze nekoliko dobro a onda odveze jednu. :zli: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:
 
siks je napisao(la):
Majstori zasto moja someca m-14 na desni petljac veze cvor samo na jednom kraju kanapa a drugi se izvuce i razveze . To se desava od kako sam naostrio nozice ,veze nekoliko dobro a onda odveze jednu. :zli: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:
sa koje strane bale je cvor ako je do vezaca onda dotegni drzac kanapa ako je sazadnje strane onda dodavac kanapa ne donosi kanap pod petljac presteluj ga da bolje unosi
 
Hvala levak. Probacu nesto ,ali problem je u nazivima delova prese treba neko od vas ko se razume u te skalamerije da slike delove vezaca i da napise naziv tog dela da nebismo lutali sta je sta :ppozdrav:
 
drzac kanapa se steluje na vezacu kljucem 17 to je sraf sto pritiska dve lisnate opruge a donosac kanapa je polumesec ispod vezaca na tunelu kljuc 13
Post je spojen: [time]1279540373[/time]
_________________________________________________
kakav je majstor ibric iz cuprije vidim reklamira se stalno u oglasima
Post je spojen: [time]1279573251[/time]
_________________________________________________
Dragan18 je napisao(la):
zorane ja nisam imao havariju , mora da je do ono prstena sto ide unutar tela vezaca , mora da se istrosio na jednom delu pa kad naidje na taj potroseni deo onda nece da skine kanap.
presteluj donosac kanapa za dva tri kruga da bolje unese kanap pod petljac i nece namotavati oce i to ta zeza valjcic spoljnja mera 28.5 mm
 
Mladji je moj skolski drug nije znao sta je kluc 17, ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: tako da nemam reci za ibrice ,vacarosi do bola
 
pretpostavjo sam jednom ih ja nazovem daih ispipam nisam rekao da sam i ja majstor kad mi je rekao da donesem vezace da ih stave na probni sto ja sam se zavratio od smeha probni sto za vezace ne postoji to im je fora da narodu uzmu sto vise para kad sam pricao kolegama po srbiji posto nas nema mnogo i svi se uglavnom znamo ljudi su se krstili zar moze takvih biti jabrate volim svakom da pomognem i objasnim jer da je jos 50 majstora u srbiji malo bi nas bilo ja svki dan odbijem po 5 6 ljudi ne mogu da stignem bolje da vam objasnim nego da dolazim ubi me volan
Post je spojen: [time]1279574836[/time]
_________________________________________________
pretpostavjo sam jednom ih ja nazovem daih ispipam nisam rekao da sam i ja majstor kad mi je rekao da donesem vezace da ih stave na probni sto ja sam se zavratio od smeha probni sto za vezace ne postoji to im je fora da narodu uzmu sto vise para kad sam pricao kolegama po srbiji posto nas nema mnogo i svi se uglavnom znamo ljudi su se krstili zar moze takvih biti jabrate volim svakom da pomognem i objasnim jer da je jos 50 majstora u srbiji malo bi nas bilo ja svki dan odbijem po 5 6 ljudi ne mogu da stignem bolje da vam objasnim nego da dolazim ubi me volan
 
Oni su ranije bili kovaci (cigani ) a sad su majstori za poljomasine .
Dobar glas se daleko cuje ,a los jos dalje :ppozdrav: :ppozdrav: :bravo:
 
ljudi sve sto mogu da vam pomognem tu sam kontaktirajte me i privatno telefonom uvek cu vam objasniti niti sam gladan para zaradjivam pristojno a nisam ni zeljan rada vec mi prese sede na glavi kamo srece da sam ucio za popa manes kitom i eto love
 
Ma nema frke,pošten si i iskren čovek i to se ceni.Da te pitam u vezi Welgera.Imam problem konkretno sa desnom stranom vezača,ujutro dok je rosno i vlažno(mokro)neće da skine mašnicu sa petljača nego je pokida a mašna ostane na petljaču.Raspustio sam onaj lim skroz skoro da ga i nema,veža je stegnuta na stezaču i nije labava a i ne peruta je nigde.Šta bi konkretno mogao biti problem?
 
Nazad
Vrh