Auto prikolica

Mi na kraju uzeli Pongratz 2m x 1.25m x 0.39m sa T rudom, 750kg nosivosti koštala 750e. Kod nas je od marta, za sada prezadovoljni. Povozna je, ne opterećuje auto, vozili je i sa manjim i sa većim autom. Najviše što smo tovarili je paleta sa 800kg veštačkog đubreta, bez problema je nosila ali vidi se da nije za te terete. Jedini problem koji sam primetio su nitne koje pucaju, pa sam onda većinu izmenjao sa vijcima m5 i samosigurnosna matica, nema ih puno. Nadogradnju smo mi uradili, koštala više od duplo manje nego fabrička.
ddc5762d291679adc4bc3b4cbb33dd5a.jpg


Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 


Stigla malo pre, 650 kg nosivosti, ali veliki sanduk pošto će se koristiti u 90 posto slučajeva da vuče slamu... I nešto malo semena, đubriva, traktorsku gumu i tome slično... Ne pamtim kad smo zadnji put imali auto prikolicu a da mogu u saobraćaj.. Imam tri u dvorištu, dve su fabričke, imt i orašje, al možeš se slikati kad ne mogu da se registruju, ja sam bio radiji da se uzme opet neki pick up, ali ocu bila želja ovo pa neka mu bude..
Vući će je "cvaja", ona jedina ima legalnu kuku..
 
😁 Komplikovano je...
Otac mi živi na drugom kraju inđije, isto se greje na slamu, ali dvorište je malo i ajnfort kapija uzana da ništa ne može proći, onda sve vuče peške sa ulice u garažu, ovako može da uđe auto i prikolica pa ručno da se izgura u rikverc...
Bilo bi lakše da, se greje na plin... 😊
 
Razmišljam o kupovinu nove auto prikolice, sa jednom osovinom.
Da li je neko skoro kupovao ili zna šta se nudi ?
Hvala
 
Nazad
Vrh