Antonio CARRARO traktori

Zivnite malo
January19201302
Ja sam reltivno skoro nabavio jedan ovakav. To je AC 5400 tigrone 48ks
 
Pozdrav Dalibore izvini sto nisam ti pisao ranije jer duzevreme nisam mogo da se ulogujem pa sad da ti odgovorim na pitanje pa znas ja sam probo vise vrsta plugova sa njim ali za sad se pokazalo najbolje i naj lekse vuce oltov dvobrazni 2:25 sa pomerajucim osovinom i da kazem da sam zadovoljan kako se ponasa traktor i plug ne oprerecujega jer je namenjen za manji traktore a posto antonio ima visak ks vuce ga sa lakocom. inace mozes i videti na profil slici taj plug sto koristim pozdrav prijatelju

- - - - - - - - - -

Prijatelju, sa kakvim si plugom orao, koliko cola i koji proizvođač? Ja tražim adekvatan plug za svog antonia! model tc5500f, sličan tvome, moj ima još kao dodatnu opremu plivajući hidraulik!
dsc00047sdx.jpg
Pozdrav Dalibore izvini sto nisam ti pisao ranije jer duzevreme nisam mogo da se ulogujem pa sad da ti odgovorim na pitanje pa znas ja sam probo vise vrsta plugova sa njim ali za sad se pokazalo najbolje i naj lekse vuce oltov dvobrazni 2:25 10" sa pomerajucim osovinom i da kazem da sam zadovoljan kako se ponasa traktor i plug ne oprerecujega jer je namenjen za manji traktore a posto antonio ima visak ks vuce ga sa lakocom. inace mozes i videti na profil slici taj plug sto koristim pozdrav prijatelju
 
dali neko ima informacije licno iskustvo kakvi su ovi traktori
556578f650e144bfae547582.jpg
posto sam imt 560 prodao imam nameru kupiti nesto snaznije ali trenutno nemam puno izbora buget mi dozvoljava svega 6_7 hiljada evra ovaj ga ceni 5700 e
 
Jedan moj rodjak je kupio AC 7500 kaze da ima 65 ks i bas ekstra izgleda, kuda ide sa njim je stvarno strasno gledati, on ga uvezao iz bosne i izaso ga 9000e, traktor nema kabinu i nije zglobni nego kao i obicni traktori :osmeh:
 
Jeste, za košenje, koriste ih komunalne službe kad rade po parkovima. Ali mislim da su dobro skupi ::novac::
 
Ja slučajno vidoh ovu temu,inače ne izlazim iz ttr 4400 kao onaj sa slike iz novog sada.Trenutno čistim sneg koga sad baš ima.Inače moćna mašinica janmar 3 cilindra pali bez grejača jutros na -20.Za transmisije samo reči hvale.Njih koriste i ostali proizvođači na većim traktorima.Inače kod ovog 4400 hidro kvačilo sa varijabilnim pogonom 3 stepena prenosa i zaboravio sam kako se kaže ono napred nazad bez stajanja.(Valjda revirzibilan pogon).Brza okretna mašinica sa kojom odradim po 12 sati a ne umorim se.U firmi je 8 godina i za to vreme je samo jednom stradala neka spojnička osovina dugačka koja je original bila 1800e ali smo je napravili kod nas za 180 e i još uvek traje.Jednom rečju i ako su skupi vrede svaku paru.
 
:sta:Carraro tigrone 7700 kojeg sam kupio polovnog , iskace iz rikverca , poceo da razvaljujem mjenjac i stao , ne znam kako izvaditi lamele sa gornjeg snopa , ako je neko razvaljivao ovakav mjenjac ili zna nekog ko jeste , dobro bi mi dosao savjet oko ovog problema.:sta:
 
Zupcanik od rikverca neispravan , izgleda kao fabricki los odlivak.... narucio sam novi , kao i spojnicu , nadam se da je to uzrok iskakanja.
 
Paso mi zivi u blizini fabrike u Italiji , poslao sam tamo uzorke da mi nabavi original , jos ne znam koliko ce kostati , sutra cu znati .
 
Nazad
Vrh