Alati i radionice

Ma gde za temperaturu zemljišta, a pun opseg 100 stepeni. Pogledaj da li ima navoj pozadi između tela i šiljka, verovatno je skinuto sa nekog rezervoara ili sl., možda čak i sa centralnog grejanja...
 
Ćiro druže, sledeći put kad (ako) budeš išao na prezentaciju pionirovih kukuruza dobro obrati pažnju u kom redu dele KAČKETE a ti onda stani u drugi jer u drugom redu dele ovakve termometre za zemlju.........:osmeh:


dscn0967.jpg
[/IMG]

Pripazi malo i na treći red............. tamo dele prsluke, kombinezone, upaljače..............:haha::ppozdrav:
 
E vidis tu je moja greska!!!!!!!!!!!! Zato ja uvek dobijem kackete samo.!!!!!! ::jako_besan:: Ne sedim nikad u pravom redu... :haha: :haha: :haha:
 
Potrebna mi je pomoc, hteo bih da kupim komplet velikih klesta za Segere ( ne znam kako da kazem koliko velika, ali ti vrhovi sto vataju segere treba da budu debeli bar 4mm i da su klesta duza od 20cm takva sam bar vidjao da ima ), ali da budu kvalitetna gde bih to mogao da nadjem, da li ima neko da mi preporuci negog proizvodjaca...?
 
:haha: Imam i ja ovakav kao sa leve strane. Napukla zaštitna plastika preko njega, šrafići unutra se izvrnuli od vibracije pa se cajger tj. taj papir sa skalom okreće malo u pravcu kazaljke na satu pa malo kontra.
 
Vladj, jel moze malko detalja, gde si ga kupio, koliko si ga platio?

Manometar je kupljen preko interneta (sajt Limundo), placen je 400 din. Nov je i mislim da je starijeg datuma proizvodnje sudeci po pakovanju. Trebalo bi da je orig. Bosch.

- - - - - - - - - -

:haha: Imam i ja ovakav kao sa leve strane. Napukla zaštitna plastika preko njega, šrafići unutra se izvrnuli od vibracije pa se cajger tj. taj papir sa skalom okreće malo u pravcu kazaljke na satu pa malo kontra.

Ako izuzmem da na kineskom manometru skala je zakovala na 2 bara i odatle meri kako treba, sve je ispravno. Ako planiras remontovati, mogu ti poslati stari mada jos uvek se mogu naci kvalitetni tj starije proizvodnje pa vidi gde se uklapas.
 
Potrebna mi je pomoc, hteo bih da kupim komplet velikih klesta za Segere ( ne znam kako da kazem koliko velika, ali ti vrhovi sto vataju segere treba da budu debeli bar 4mm i da su klesta duza od 20cm takva sam bar vidjao da ima ), ali da budu kvalitetna gde bih to mogao da nadjem, da li ima neko da mi preporuci negog proizvodjaca...?

Sale, za cega ce ti toliko velika klesta?
Seger osigurac sa toliko velikim otvorom je precnika sigurno preko 150-200mm.
 
Potrebna mi je pomoc, hteo bih da kupim komplet velikih klesta za Segere ( ne znam kako da kazem koliko velika, ali ti vrhovi sto vataju segere treba da budu debeli bar 4mm i da su klesta duza od 20cm takva sam bar vidjao da ima ), ali da budu kvalitetna gde bih to mogao da nadjem, da li ima neko da mi preporuci negog proizvodjaca...?
Pogldaj ovde.Imaju od 200mm i duza
http://www.uniorteos.com/katalog/unior/kategorija/klesta-za-seger-prstenove/842
 
Sale, za cega ce ti toliko velika klesta?
Seger osigurac sa toliko velikim otvorom je precnika sigurno preko 150-200mm.

Trebaju mi da ih imam, vadim ja te segere sa malim klestima sa malo muke i zezanja, ali kada polomim mala klesta, onda necu imati ni mala ni velika, zato bih hteo da kupim ta velika klesta. Treba mi za segere otprilike od 80-150mm, ali bolje da budu malo jaca da ih ne bih polomio kada stisnem.

- - - - - - - - - -


Vidim ima od 30cm, e ta su prava sutra zovem gde mogu da ih vidim U novom sadu i kupim verovatno.
 
Nazad
Vrh