Alati i radionice

Lomim se izmedju Uljanik lda400
I lorch 230
Težak mi Uljanik da ga ponesem nekad autom nikako ne izvodljivo
A opet loch je u klasi DECA 6250 što sam imao u firmi i bio prezadovoljan
Izgleda ću lorch


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Sta znam,ali ako bude neka kupovina okaci neku fotku...ali od lorch-a:osmeh:
Stize
99eaad0a535c4f875dce1002131e9516.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Dobrinčan, izaće te isplativije nov set da kupiš. Ja sam gledao set različitih dizni da kupim, em nisam našao po radnjama, em kad sam našao na Kupujem- prodajem valjda, isplativije mi je bilo da kupim ceo set sa Aliexpress-a, sa sve pištoljem.

A šta ti je s ovom bocom, ako npr treba da ti završi neki posao, šta joj fali?

Sent from my E5603 using Tapatalk
 
Ma to sam uzeo pistolj za fabanje od brata,i sada vidite tu gde je zamotana izolir traka,boca je tu napukla i farba kaplje...Ja sam farbanje zavrsio ali savest mi ne dozvoljava da mu vratim tako neispravno...
 
Aaa, u tom grmu leži zec... Jel imaš pištolj za vruć lepak, odradiće ti posao. Ili dvokomponentni lepak ako nemaš ovo prvo.
Ne boj se, naći ćemo najbezbolnije rešenje, nismo mi Nemci da bacimo stvar kad se isplati :p
Kad budeš kupio za sebe, gledaj da kupiš set sa više veličina dizni, ne znaš koju ćeš farbu da odabereš i onda haos jer nemaš odg diznu.

Sent from my E5603 using Tapatalk
 
Jednom sam vozio Euro Cargo tandem, i jebao sam im i oca i majku.I svima redom stavio indikator za ulje na instrument tablu, a merac zavukli ispod desnog to ka, a mator sam da verujem displeju pa dok ne vidim sipku ne krecem.Moras tocak da obgrlis da bi spisku izvukao, jos ako imas kratke ruke Al jedno ga vadi tandem ne oseca i fuler milina za voznju.
Ja sam vozio onaj manji 12/180, EuroCargo, svidelo mi se kako ide, bas je zilet. 4+4, 3 sporom sa prikolicom, prazan krece iz mesta laganini.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ja sam vozio onaj manji 12/180, EuroCargo, svidelo mi se kako ide, bas je zilet. 4+4, 3 sporom sa prikolicom, prazan krece iz mesta laganini.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

Povoljni su ti kamioncic pa su mahom svi rashodovali turbo i eurozete pa sad voze Eurocargo.Jeftin u nabavci, jeftino odrzavanje i kad je solo ide sasvim pristojno,tandem vec oseca i nije mu bas sve jedno.
 
@Milane...Svaka cast za masku,kad god radim setim se tebe i kazem "e svaka mu dala"...

@Zarkovac...Jbt ti ode na 400A,dobro nisi uzeo onaj za Podmornice da uporedjujes,gori i ovaj 20mm,prekljuce vario nosac vila za Telehender,25mm plocevina samo suska a pomeram po radioni kako ja hocu,za te velike ili zvati u pomoc za pomeranje ili zazidati kao "veselu masinu",gde je tu je.
 
Evo prva i jedina kola žice koja je stajala u radionici 2_3god je potrošena za sada reči hvale, znate da nisam sujetan reći ću iskreno
Sad imam samo 0,6 kotur što ne može u ovaj aparat
Ujutru teren kad se vrnem PRŽIMO ima i jedna Dubrava da joj uradimo gornje stranice i rinfuz
I imaju neki ulagači probaćemo sa njim da nagojimo pa onda E DUR

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Iako jaci naravno ima neke prednosti da moze dugo da radi na jakim strujama ovo gore je zlatna sredina koja odradi 95% ili vise posto radova...400a ili jace su masine za proizvodnju tipa da se vare kasike ili tako nesto gde mu svirnes struju i teraj,svaka zica ima svoj raspon od koje minimalno do maksimalno debljine se preporucuje.
 
Ma otišao sam po Uljanik,
Aparat radi ok par ručki na grebenjacima je polomljeno pa kleštima upališ to je 300din
Točkovi od auta navareni na njega ok odseku se
Aparat 350_380kg
Gde ću sa njim treba ga nekad nositi autom
Radi on ko sat ali mi prevelik ono je više za radionicu kao u MAJEVICA sto se radi oni imaju Uljanik
Ili da ga je imao taj MBV što je prodao članu podrivač sa nalepljenim varovima

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ma otišao sam po Uljanik,
Aparat radi ok par ručki na grebenjacima je polomljeno pa kleštima upališ to je 300din
Točkovi od auta navareni na njega ok odseku se
Aparat 350_380kg
Gde ću sa njim treba ga nekad nositi autom
Radi on ko sat ali mi prevelik ono je više za radionicu kao u MAJEVICA sto se radi oni imaju Uljanik
Ili da ga je imao taj MBV što je prodao članu podrivač sa nalepljenim varovima

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
ja se suzdrzavam da nekomentarisem mbv,onomad sam onog bukura iskomentarisao pa mi na pp pretio :haha:
 
Ljut svet Gorane jedino mi sto se i dalje kunemo u SFRJ imamo živce
Elem odem kod jednog proizvodjača delova u BP. da ne spominjem koji je u priči
Varenje je mig co2 aparat vilager 190a radi čoek koji se boji varnica odskače čim varniči inače čoveka znam on je mesar
Svi varovi se gituju pre farbanja vrlo zanimljivo
Rekoh daj mu neki inverter i rutilnu pa nek krlja možda to zna a i rokaće sa 3,25 bolje od vilagera
Kaže on gledaj Luka gde ti je tvoj lebac!!!
Ludji sam ja što sam rekao
Stanem kod drugara a on kupio zadnju reč tehnike vilager COMBI 200 MIG MAG MMA
djavo od aparata na 12 rata bez kamate
Njemu jeste super za po dvorištu i po svinjcu da radi nove ograde da neide da zaima po selu čak mu lakše da radi sa mig nego elektrode i taj je zaimo






Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh