Alati i radionice

Valjaju li novi crni Unior srafcigeri?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Trebaju mi par pljosnatih manjih dimenzija i trebao bih da uzmem jos nekoliko torexa.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Kupio sam je prošle godine za 200 dinara ,kako ne bi dalje propadala,vukući se po pijacama i vašarima.Videlo se da je kolektor ostao bez dosta lamela a nema ni zadnji poklopac.Kidanje lamela sa kolektora su uslovile četkice ,koje su bile toliko male da ih je rotor "provukao" kroz ležište .Mislio sam da dam rotor na viklovanje ali mi se nije žurilo .Na K.P. videh da se prodaje dosta rotora a među njima i za ovu mašinu.Danas sam je sastavio ,za probu sam skinuo zadnji poklopac od ubodne.Pasuje ali mora da se nalepi plastika na polugu prekidača ,da bi mogao da uključi prekidač.Ostaje mi da tražim poklopac.









Malo varničenja na jednoj četkici je zbog toga što su četkice od neke druge mašine a jedna nema dobro naleganje.

[video=youtube_share;_hFg4VeU_UU]https://youtu.be/_hFg4VeU_UU[/video]
 
Praktikuje li neko od vas da posle rada izduva kompresorom brusilicu?, bas sam na jednoj u neko skorije vreme menjao mast-i nije nesto puno imalo.
 
malo sam skeptican po pitanju alata sa oglasa elektricnog - ispravnosti kao kod traktora baba vozila samo da pijace i te fore ,e sad od nekog koga znaš ili ga neko zna vec drugacije ,novo je novo i plus ima garanciju na 3 godine a pošto ja ne radim puno i nesilim i izrabljujem alate i davalje svakom više volim da odradim šta se mora nekom nego da mi vrati pokvareno i uništeno .
 
Verovatno si u pravu...kad seces metal i sl. nije moranje,mada ja obicno kad to radim nesto sam spremao za farbanje...cistio rdju,boju...kad razmislim i radi mi ta boshova dosta dugo...kad saberes to su sati i sati radnje mada gledam da ne pretiskam puno.
 
malo sam skeptican po pitanju alata sa oglasa elektricnog - ispravnosti kao kod traktora baba vozila samo da pijace i te fore ,e sad od nekog koga znaš ili ga neko zna vec drugacije ,novo je novo i plus ima garanciju na 3 godine a pošto ja ne radim puno i nesilim i izrabljujem alate i davalje svakom više volim da odradim šta se mora nekom nego da mi vrati pokvareno i uništeno .
Mi imamo black&decker kupljena pre 25godina i radi jos uvek,malu dewalt pre par godina radi takodje,vilager i ostale jeftine crkavaju jos u garanciji
 
Nazad
Vrh