Alati i radionice

Gledao sam na ovom sajtu.Nije mi hitno pa ću još izvesno vreme "cunjati" po vašarima.
 
Kiraj da si se javio malo ranije oko tester imao sam ispravan rotor od istog modela testere da ti posaljem,ovako je zavrsio na otpadu
Interesantno,i meni treba ista stvar za istu masinu...U servisu su mi rekli 4000 da urade rotor,zamene cetkice i mast ako sam dobro razumeo.

- - - - - - - - - -

Gledao sam na ovom sajtu.Nije mi hitno pa ću još izvesno vreme "cunjati" po vašarima.
Jeste uspeli da pronadjete odgovarajuci rotor na ovom sajtu?
 
I ja se ponovio, stigao mi dio mašina koje sam kupio preko Ebay.

Velika ravna brusilica mi je ponajdraža jer mi je to prva ručna trfoazna alatka. Zamijenio sam joj kablo i utikač jer su originalni bili baš stari i ispucali, mašina radi nevjerovatno tiho ali je i nevjerovatno teška, nešto manje od 10kg sa brusnim kamenom, bila je uz nji i četka za čišćenje ali se njoj tokom transporta izgubio svaki trag, neko izgleda ukrao. Tu je i Narex udarni odvijač/zavijač sa 3/4" prihvatom, radi do max. M30, male Dowidat rocange, jedna burgija fi20 marke Wabco te Smacalda set nasadnih ključeva u originalnoj metalnoj kutiji koji sam zaboravio da slikam, prihvat je 1/2", oni idu u zetorovu kabinu. Jednoručnu Einhel brusilicu sam dobio na poklon, nije neka marka ali radi odlično dok ne zbavim neki Bosch.

OtLJgio.jpg


iRpX4KV.jpg


NvgaX58.jpg


f61cKBO.jpg


LzMeNU1.jpg


rtJWBfn.jpg
 
Vani, preko rodjaka. Ja kupujem preko Ebay a švabe šalju na njegovu adresu. Ovamo neće niko da šalje a ako i hoće, poštarina zna i više desetina puta da bude veća od vrijednosti robe. Rodjak mi je poslao paket autobusom, tu se neko izgleda počastio četkom.

- - - - - - - - - -

Opet nemaš ništa od Feina ?

Ništa, na aukcijama nema šanse kupiti, toliko dižu cijene da prelazi granicu isplativosti.
 
Nije u vezi alata ali mozda moze neko da mi da savet... kako se ovi poklopci namestaju? Jedino sto mi pada na pamet da spojke odvijem i od pozadi za ih namestim... dali to ide tako?
1e8e6294054a3d70613cbb326f77149a.jpg
db37ea089845480e9730ff7fbefc2c9d.jpg
 
Nazad
Vrh