Alati i radionice

@murin. Ako moze cena mazalice dok sedim. Jel isprobana?

Sent from my rk322x-box using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jed zanimljiva slika sa interneta. Univerzalnost dizalice. :osmeh:


17992329_774627369360557_5291912102248094174_n.jpg
 
Mi sredjujemo prase i svinju kad koljemo. Visina po zelji...

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
 
@ichbinmilan odvijac je prava stvar. Do sad je odvrnuo sve sto sam probao. Zavrnuo sam sraf na tocku od traktora, 30mm, fino onako. Sa cevastim Gedore kljucom i onom polugom se ne moze popustiti, tek sa jos jednom cevcugom popusti. Fantazija.

Znam da mu treba mazalica, reko sam mu da cu do zetve nabaviti pa ce imati info iz prve ruke. ;)

@mucobieno probana je mazalica al samo na kratko. Podmazali na Holandjaninu sav prednji most. Jedan covek komotno moze da podmazuje.



Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Pa ti se bolje cenkaš ,od mene.:osmeh:
Idemo nas dvojica pa dok jedan pretura na jednom kraju, drugi na drugom pa kupimo u ruke. Ako nema kusur da vrati onda uzmeš nešto dobro a malo (kao ovu zumbu) pa ne mora da ti vraća kusur. :osmeh:
Šala mala!
Inače ljudi, ako neko hoće da kupuje dobar a jeftin alat na najlon pijaci onda neka dođe petkom pre 8h sa apoenima manjim od 1000din. Na najlonu ima 6-7 ekipa koje se pojave oko 8-9h i jeftino otkupe cele tezge i sve na njima od garavih gastarbajtera pa preprodaju uspavanim građanima po većoj ceni. Isti taj krš i polovne stvari. Nekoliko tih nakupaca su teške poganštine kada se sa njima treba oko nečega cenjkati (i njih kada vidim prosto zaobiđem tezgu) a ti isti neverovatno su odvratni kada se ranim jutrom pogađaju da kupe to što tebi kasnije nude.
Reda radi ima dosta profi električnog alata prepodne koje donesu garavi ali to u sekundi nestane. Nešto uzmu preprodavci, nešto ovi malko ažurniji, nešto serviseri.
Primer: kupi bušilicu za 1000din (makita, bosch...), proba je i prodaje je oko 10h za 50e
 
@Murtin,ko je zastupnik,prodavac tih spravica si kupio?Deluju interesantno,pogotovo mazalica.
 
@Murtin,ko je zastupnik,prodavac tih spravica si kupio?Deluju interesantno,pogotovo mazalica.
Firma se zove Eltec. Imaju predstavnistvo u Novom Sadu i u Beogradu. Na sajmu automobila u Beogradu sam ih pronasao, i tamo smo se dogovorili oko svega. Pre toga nisam cuo za njih, ali su vrlo ozbiljna firma.

Probacu da ih snimim u radu ovih dana.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Inače ljudi, ako neko hoće da kupuje dobar a jeftin alat na najlon pijaci onda neka dođe petkom pre 8h sa apoenima manjim od 1000din. Na najlonu ima 6-7 ekipa koje se pojave oko 8-9h i jeftino otkupe cele tezge i sve na njima od garavih gastarbajtera pa preprodaju uspavanim građanima po većoj ceni.
Isto se dešava po vašarima.
 
Da to mi je dao sve uz strug, cak i sublere i mikrometre, 5 glava i brdo drugih stvari.
 
Kompenzovali smo valjak za strug, izasao je oko 3000e sa svim alatom, radna duzina je 2000 mm prolaz kroz vreteno je 55 mm a precnik obrade 500mm
 
Nazad
Vrh