Alati i radionice

Je l' imao neko iskustva sa KGK kompresorom?

Послато са SM-G386F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Sutra u Rumi ako budu bili neki iz Loznice sto prodaju elektro alat, ali imaju i nesto mehanicarskog. Imali su nekoliko tih cetvrtki. Ja kupio jednu za 300 dinara. Takodje 28 na vaseru u Loznici su imali veliki Stahlwille kilo kljuc do 100KG, prihvat 3/4. Cena ispod 100 evra i neki manji do 20kg, prihvat 1/2 za 40 evra. Meni se svidela oba, ali mi nisu potrebni. Ako kome treba, mogu dati broj ljudi. Mozda su na vaseru.

A ja 28. kupio stelujuci Ridgid kljuc za cevi 18". Aluminijumski a cena svega 15 evra. Mnogo koristan alat, kako za cevi tako i za zapekle brezone i ostecene srafove:ppozdrav:

U kom delu Rumskog vasara se odprilike nalaze? Prosetao sam danas,nasao na 2 mesta,nisu mi se nesto svidele jer ne pasu bas kako treba i cena im je 10e.... Jedina stvar po malo cudna,sto u racvi(tom delu gde ide cetvrtka) nema udubljenje za kuglicu.
 
U kom delu Rumskog vasara se odprilike nalaze? Prosetao sam danas,nasao na 2 mesta,nisu mi se nesto svidele jer ne pasu bas kako treba i cena im je 10e.... Jedina stvar po malo cudna,sto u racvi(tom delu gde ide cetvrtka) nema udubljenje za kuglicu.
Ne znam gde se tacno nalaze jer sam u Rumi bio svega par puta. Obicno tata ide, a ti sto prodaju su cesto tamo. Ja sam platio 300 dinara, a 500 je bila Hazetova sa pecurkom da mozes i rucno da okreces gedoru ako je sraf duzi. Ja sam tu cetvrtku 2 godine trazio po vaserima.
 
Jesu kao igračke al se Agro mnarket namlati para i jedna je od najjačih firmi u Srbiji,svaki alat ima primenu hobi je hobi,a ako hoćeš da koristiš hobi alat za profi poslove onda nije problem u proizvođaču :osmeh:
 
Jesu kao igračke al se Agro mnarket namlati para i jedna je od najjačih firmi u Srbiji,svaki alat ima primenu hobi je hobi,a ako hoćeš da koristiš hobi alat za profi poslove onda nije problem u proizvođaču :osmeh:
Vala da znas. Za 10-15 godina koliko su na trzistu, mislim da su se najvise razvili. U pocetku su svi bili skepticni, ali znam za trimer koji je trajao 6-7 godina. Jadan od prvih prodatih u kraju. Otisle mu klip i karike (u radu se ugasio i nije vise hteo da upali) i to su u Agromarketu gratis uradili.
Iako su svi Kinezi takoreci isti, Villager je opet rekao bi najkvalitetniji :ppozdrav:.
 
Oni ni se ni ne guraju u profi sveru bar što se tiče ručnog alata,i za hobiste su odlični,evo ja imam dosta njihovog alata bušilica i brusilica me služe već 4 godine,a koristim ih za ono za šta su namenjeni da nekad izbušim neku rupu ili da izbrusim,prsečem ponekad nešto,dakle nije to da svaki dan,nego kad recimo treba da staviš garnišnu da ne ideš da zajmiš bušilicu po sleu engo eto imaš svoju da ti odradi takve psoove.Imam i njihov kompresor koji palim da pumpapm lopte komšijskoj deci i kupio ga da bi ofarbao neke gelndere i ogradu jer nisam hteo da idem da se zajmim za kompresor,a jeftinije mi bilo da ga kupim nego da platim nekome :osmeh:

Dakle to ej alat za nas koji se ne plašimo da nešto sami sitno odradimo poenkad i odličbnno vrsi posao,imam i njihovu elektricnu testeru i dosta sitnog alata,pa njihov šrafciger sam nov platio 180din terbala mi ta veličina bila mi zgodna da nešto odradim i dao 180 din i završio posao,a da mi treba da odvijam svaki dan zapekle šrafove odavno bih pričao da je Vilager loš.

Kao što rekoh imam nekih 7-8 kom njihovog lektričnog alata (bušilicu,brusilicu,aku odvijač,tetseru,ubodnu testeru,kompresor,rende) i sve je to koštalo smešno para,ne možeš za te pare da kupiš jedan komad profi alata,a ja kupio 8 + gomila sitnog ručnog alata :osmeh:
 
Od kineskih strojčiča koji su kod nas u prodaji je za mene solidan hoby alat od einhella i alpha toolsa iz drugih se prebrzo zadimi ili polomi.Sa vilagerom nemam iskustva jer je na našem tržištu možda oko godinu dana.Super se mi pokazo alat od Makteca koji je od Makite samo da proizvodi modele koje je Makita prestala radit.Cena je prihvatljiva a roba kao profi.
 
Duvaljka i usisivač.Kupljena je da se kombajn na kraju dana izduva u atar.U selu ih dosta kombajnera koristi.Naša je kupljena posle žetve tako da nije radila u atar.Ima još jednu cev ,koja služi kao usisno crevo kao i platnenu vreću u koju može da skuplja prljavštinu koju usisa.



 
Nazad
Vrh