Alati i radionice

I kabel je tanak od mase,Jasic rel 200A ima masivniji kabel od tog Hugonga...Sto se tice klesta,razmisljam se da kupim masu na magnet,cesto mi se desava da nemam gde da uhvatim sa klestima kad nesto varim...
 
Treba imati i magnet i klešta, pa kada je šta potrebno stavljaš u aparat.
Ja sam neki dan nabavio još jedan set Dinsa konektora, baš da napravim masu sa kleštima.
 
Не тако давно на некој теми на форуму ишла је дискусија о ЛЕД радним светлима и тамо је неко поменуо, назови пољске, које је нашао у некој новосадској продавници. Како сам скапирао када сам изгуглао њихово име и прочешљао њихов сајт, они продају којекакву опрему за камионе. Видео сам тамо којекакве ретровизоре и неке који би ми одговарали за монтажу оба своја трактора, али сада узалудно лопатам по разним темама и не могу да нађем причу о тим светлима и помињање те продавнице. Има ли неко идеју која је то продавница или где је на форуму после Нове године ишла прича о ЛЕД светлима?
U temi radni farovi, 3 strane unazad. U NS ako ih i ima skuplji su nego u GTC truck. Ja imam te od 30 dioda: https://www.gtc-truck.rs/radni-far-led-ultra-30x-led-sa-onoff-prekidacem/proizvod/929/?from=13

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
ОК, имају којекаквих ретровизора који би ми одговарали, и можда ћу ту да их наручујем, али некако као да то није тај сајт.

Сећам се да је неко окачио фотку кабине "Белоруса" са задње стране, са свеже уграђених по пар радних светала лево и десно, па је онда кренула прича где је купио, пошто, који тип и ту је поменуто име неке продавнице коју сам гуглао и видео којешта мени корисног.
 
Vidi jos i Ciak, Europart, Simplex, Rapidex... Ja sam dodao od Aktrosa na Case, nije dosao sa onim velikim iz dva dela. Ovo mi bilo najjeftinije.
fbd4e97e4e47ae611f5b79d90877bf1e.jpg


Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Stigle igračke konačno .
Ako izuzmemo da sa jednom od 4 baterije nesto nije kako treba prvi utisci su jako dobri.
Danas su probani malo po radionici a sutra idu na teren,iznenadio me je ovaj manji da je bez neke velike muke odvrnuo šraf na točku od kombija.
9329f71dfaeba68a8822db4cf9120880.jpg
9b35034af77694922a698102c4634f8e.jpg


Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 
Napunila dve crte i počeo punjac da sija crveno,par puta probao da je ponovo uključim i ista situacija,napunim ostale i vratim tu koja nije htela i onda je napunila do kraja.
Oce to da se desava,izgubi kontakt
Samo jace gurni bateriju ili okaci punjac da visi na zidu
Te velike baterije su teske pa se pomeri i prekine punjenje

Sent from my moto e(7) plus using Tapatalk
 
Zelena je treptala dok se punila,kad je prekinula da se puni zelena se ugasila a upalila crvena i konstantno je sijala.


Eeee a možda je i treptala 😄,uglavnom znam da sam na minut popi..... 😄
To je sve ok kada punjač aktivira crvenu lampicu i ona konstantno svetli to je znak da se aktivirala zaštita


12247354123__Web.png


Uzrok: Temperatura aku-baterije je izvan dopuštenog područja temperature punjenja.

Rešenje: Pričekajte da se temperatura aku-baterije vrati unutar dopuštenog raspona temperature punjenja (0 – 45 °C).
 
To je sve ok kada punjač aktivira crvenu lampicu i ona konstantno svetli to je znak da se aktivirala zaštita


12247354123__Web.png


Uzrok: Temperatura aku-baterije je izvan dopuštenog područja temperature punjenja.

Pomoć: Pričekajte da se temperatura aku-baterije vrati unutar dopuštenog raspona temperature punjenja (0–45 °C).
Pa sta je moglo da pregreje novu bateriju koja se prvi put puni i bila na punjacu 10 min.
 
Pa sta je moglo da pregreje novu bateriju koja se prvi put puni i bila na punjacu 10 min.
Da li ste s njom radili opterećenje (Ili je ona stajala netaknuta u koferu) ?


Po stanju od dve crte definitivno ste radili s njom​


12247352203__Web.gif


Uzrok: Aku-baterija nije ispravno utaknuta
Rešenje: Ispravno umetnite aku-bateriju u punjač.

Uzrok: Aku-baterija i kontakti za punjenje su zaprljani
Rešenje: Očistite kontakte aku-baterije i kontakte za punjenje; npr. umetanjem i vađenjem aku-baterije nekoliko puta.

Uzrok: Neispravna aku-baterija

Rešenje: Zamenite aku-bateriju.


12247352203__Web.gif
12247320843__Web.png


Uzrok: Punjač je otkrio internu smetnju

Rešenje: Proverite jesu li sve aku-baterije umetnute do kraja. Izvucite i ponovno utaknite mrežni utikač. Ako se smetnja ponovno pojavi, po potrebi odnesite punjač na ispitivanje ovlaštenom servisu za Bosch električne alate.


12247354123__Web.png


Uzrok: Temperatura aku-baterije je izvan dopuštenog područja temperature punjenja.

Rešenje: Pričekajte da se temperatura aku-baterije vrati unutar dopuštenog raspona temperature punjenja (0 – 45 °C).
 
Poslednja izmena:
Stigle igračke konačno .
Ako izuzmemo da sa jednom od 4 baterije nesto nije kako treba prvi utisci su jako dobri.
Danas su probani malo po radionici a sutra idu na teren,iznenadio me je ovaj manji da je bez neke velike muke odvrnuo šraf na točku od kombija.
9329f71dfaeba68a8822db4cf9120880.jpg
9b35034af77694922a698102c4634f8e.jpg


Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Obavezno registrujte preko aplikacije Bosch PRO360 (Registracijom dobijate dodatnih 3 godine garancije, ako registrujete više alata skupljate bodove i onda dobijate dodatni poklon).


Vi ste u startu dobili potpuno besplatno (Po pravilu, svaki 18V alat koji registrujete donosi vam 100 bodova)​



kofer.png



Potreban broj bodova za određene poklone

m53_pro360-campaign-rs_hr_1980_v3_webp.webp

 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh