Ја сам из Молдавије. Желим да купим Змај

Какова стоимость урожая с гектара
 
Хтео сам да питам ако нико не жели да ме види Zmaj онда ће он ићи.
Како утврдити да ли Zmaj добро, сервисирати као његов чек.

- - - - - - - - - -

porumb recoltare serviciu,Care este taxa

сбор Сервис кукурузы,Какие сборы
50 -70euro
 
pa pazi covek je rekao 50 do 70 evra da je neki prosek 20 litara po hektaru berbe i 25 to je kod njih lepa parica pogledaj cene krane odece i osnovnih zivotnih namirnica.
 
[QUOTE = agroproizvodjac; 874 906]. Кто я тебя обидеть, этот форум широко написано, что российские тракторы тратить больше, чем ostalih.Ja не
? Не могли бы вы собирание с МТЗ 82 гектаров кукурузы на 50 евро Что " Вы пришли " Я понимаю, что этот форум не место для новых членов. [/ QUOTE]

Драги нисте правилно разумели.
Написао сам на почетку теме да имам 30 хектара кукуруза и не комбинују од жетве. Зато морам да купим 223 Zmaj да прикупи кукуруз на клипу.
Прошле године сам платио, тако да сам бере кукуруз за зрно и зато је било доста влаге кукуруза погоршало.




 
Evo ja cu da vam prevodim:osmeh:Covek kupuje 223,trazi pouzdan berac da ga nebi snasla beda kad dodje kuci jer tamo delova nema kao ovde,ustvari mislim da i nema delova za zmaja.Prosle godine je skinuo kukuruz kombajnom i imao je problem sa vlagom,e sad oce da skida u klipu jer oni taj kukuruz ocigledno negde cuvaju,u cardaku kao i mi.E sad tu se javili neki clanovi o ceni branja u moldaviji,pa neko smatra da je malo neko da je mnogo.Koliko vidim tamo svi imaju MTZ i tu se javio problem potrosnje jer neko smatra da MTZ trosi jako malo,mozda cak manje od ferdze.Tu se neki uvredili,odmah,nastao problem.Ocigledno da neki clanovi sebi daju tolika prava ako su 3-4 godine clanovi foruma da mogu da vredjaju i pisu sta hoce.Eto sta se ovde desava.
Moj predlog je da se ova prica nekako prenese u temu o Zmaj beracu i clan Viktor usmeri da tamo pise jer ce tamo mnogo vise informacija saznati nego ovde.Mnogo clanova ima koji bi pomogli a uopste ne posecuju ovaj deo foruma.Tako da prica o kupovini Zmaja u temi predstavi se je bezveze i poseti je neko kako kad naleti.

Ala sam preveo,ma to je strasno:haha:

- - - - - - - - - -

Evo sta bi ja napisao,neka on dobro otvori oci jer vecina domacina kad cuje da ce berac da ide u moldaviju ima da ga uvale samo tako,klasicno razmisljanje,kad ode tako daleko nece me zvati i zaliti se sta si mi uvalio.A ovo je veoma cesta slika u Srbiji.I nema pravila,moze naci bolji berac kod preprodavca nego kod nekog domacina.

Eto prebacujte ovo gde treba jer bi bilo lepse da je u adekvatnoj temi.Ili cak napravite temu>Izvoz beraca zmaj u Rumuniju i Moldaviju< i tamo usmerite Viktora.
 
evo ja cu da vam prevodimlkl{{covek kupuje 223,trazi pouzdan berac da ga nebi snasla beda kad dodje kuci jer tamo delova nema kao ovde,ustvari mislim da i nema delova za zmaja.prosle godine je skinuo kukuruz kombajnom i imao je problem sa vlagom,e sad oce da skida u klipu jer oni taj kukuruz ocigledno negde cuvaju,u cardaku kao i mi.e sad tu se javili neki clanovi o ceni branja u moldaviji,pa neko smatra da je malo neko da je mnogo.koliko vidim tamo svi imaju mtz i tu se javio problem potrosnje jer neko smatra da mtz trosi jako malo,mozda cak manje od ferdze.tu se neki uvredili,odmah,nastao problem.ocigledno da neki clanovi sebi daju tolika prava ako su 3-4 godine clanovi foruma da mogu da vredjaju i pisu sta hoce.eto sta se ovde desava.
Moj predlog je da se ova prica nekako prenese u temu o zmaj beracu i clan viktor usmeri da tamo pise jer ce tamo mnogo vise informacija saznati nego ovde.mnogo clanova ima koji bi pomogli a uopste ne posecuju ovaj deo foruma.tako da prica o kupovini zmaja u temi predstavi se je bezveze i poseti je neko kako kad naleti.

Ala sam preveo,ma to je strasno:haha:

- - - - - - - - - -

evo sta bi ja napisao,neka on dobro otvori oci jer vecina domacina kad cuje da ce berac da ide u moldaviju ima da ga uvale samo tako,klasicno razmisljanje,kad ode tako daleko nece me zvati i zaliti se sta si mi uvalio.a ovo je veoma cesta slika u srbiji.i nema pravila,moze naci bolji berac kod preprodavca nego kod nekog domacina.

Eto prebacujte ovo gde treba jer bi bilo lepse da je u adekvatnoj temi.ili cak napravite temu>izvoz beraca zmaj u rumuniju i moldaviju< i tamo usmerite viktora.
никад нисам разумео шта је написао члан кrока.у ја превише лош превод.
али желим да кажем да ја не идем да се укључе у куповину и продају zmaj
ја само желим да купим добар zmaj за разумну новац.
и тако је дошао на овај форум, јер сам схватио врло мало у zmaj. нека свако мисли и пише шта хоће.
 
Pozdrav druze, tu ti svako ko ima takav tip beraca duze od 2 godine moze pomoci u odabiru.
Ima ovde sajtovi i oglasi mogu se naci ali je problem sto ce biti po raznim gradovima Srbije - moraces da se vozas po drzavi, sva sreca nije velika :)
Eventualno svakog 3 datuma u mesecu postoji vasar u Rumi (Ruma grad) pa bi mozda bilo dobro da dolazak tempiras u to vreme.
A sto se tice delova lezajeva ima svuda, a zupcanici se daju i napraviti ako je potrebno.
Znam i majstora (popravllja takve masine) koji bi mozda i stigao odvojiti dan vremena da sa tobom pogleda berace - mogu da ga pitam ako zelis koliko bi trazio para za to, a moguce i da bi ti besplatno odradio - ako zelis javi mi se pa cu pitati coveka.
Pozdrav nadam se da sam pomogao
 
Dalja prepiska oko kombajna i onih koje zanima kombajn ZMAJ neka se nastavi u temi ZMAJ kombajni.

Ova tema će pod ključ na par dana.
 
Nazad
Vrh