Žene kao poljoprivrednici

Odg: zene kao poljoprivrednici

Ja mislim da ona pomaže na farmi kod nekog ujaka ili kod rodbine...citao sam o njom..fendt vrijedan oko 100 000 eura i mala dosla na veliki prosvjed s njime u Zagreb..Ako me pamcenje sluzi da ta cura ili djevojka ima 18-19 godina... :D
 
Odg: zene kao poljoprivrednici

zrine892 je napisao(la):
Ja mislim da ona pomaže na farmi kod nekog ujaka ili kod rodbine...citao sam o njom..fendt vrijedan oko 100 000 eura i mala dosla na veliki prosvjed s njime u Zagreb..Ako me pamcenje sluzi da ta cura ili djevojka ima 18-19 godina... :D
daj da ju zenim.... :haha: nemora fendt ici u miraz, dovoljno mi je to sto cujem da voli poljoprivredu :ppozdrav:
 
Odg: zene kao poljoprivrednici

Ta djevojka vrjedi paznje i postovanja ,treba da bude uzor za vecinu djevojaka pa i momaka i sigurno joj je bolje da radi to sto vec radi nego da je zaposlena kod nekog tajkuna ili Kineza za 100evra mjesecno.
 
Odg: zene kao poljoprivrednici

ehhhhh,bobo al naprica svega,nekazem da lazes naopako al mi se dosta toga dopada kao sipanje goriva pranje sajbi podmazivanje itd....eh kad bi nasao jos jednu takvu ufff,ova moja jedino sto ide samnom na kopanje i posto idemo sa 539 i onda joj dam da vozi a ona uziva,valda ce se primiti pelcer,al bez cebeta :haha:
 
Odg: zene kao poljoprivrednici

danger je napisao(la):
ehhhhh,bobo al naprica svega,nekazem da lazes naopako al mi se dosta toga dopada kao sipanje goriva pranje sajbi podmazivanje itd....eh kad bi nasao jos jednu takvu ufff,ova moja jedino sto ide samnom na kopanje i posto idemo sa 539 i onda joj dam da vozi a ona uziva,valda ce se primiti pelcer,al bez cebeta :haha:
Eeee kad nisi isao sa Branetom Markovicem po mladu,kako Danijela radi sve po redu,sama vodi pekaru i radi sve sto treba,al je i Mercedes njen ::namigivanje::
 
Odg: zene kao poljoprivrednici

Ranko Cuvrk je napisao(la):
Ta djevojka vrjedi paznje i postovanja ,treba da bude uzor za vecinu djevojaka pa i momaka i sigurno joj je bolje da radi to sto vec radi nego da je zaposlena kod nekog tajkuna ili Kineza za 100evra mjesecno.
naravno, zato bi ju i zenio, jer tako sta se retko nalazi.... :cao:
 
Odg: zene kao poljoprivrednici

Mladene ima jedna moje godiste ide sa mnom u razred,zapravo i sedimo zajedno,nije da namiruje svinje ali zna koliko zemlje ima,gde su joj njive,koje traktore ima i koji sluzi za koje operacije,a nekad ode do njive sa njenima. ::namigivanje::
 
Odg: zene kao poljoprivrednici

Aaaa ne to mi je drug i neki dalji rod.
Ima nekih koje oteram u 3 lepe kad pocnu kao da glume da one znaju da kuvaju,sve rade po kuci....kao i one su cool i normalne,al zna se sta te najbolje rade ::namigivanje::
 
Odg: zene kao poljoprivrednici

N.A. pozdravi tu devojku, cak mogao bi ju ujutru i poljubiti... kazi da je od mene... :cao:
i poguraj malo stvar... :ppozdrav:

e za vikend bi mogli na :ppozdrav: povedi i nju :cao:
 
Odg: zene kao poljoprivrednici

A ne ja je ne ljudim,moze samo da dobije koju vaspitnu :haha: :haha: Salim se naravno,pozdravicu je i pazim je da se ne razmazi nek ostane ovakva i ima odlicno da je udamo :ppozdrav:

Guram,guram al nece da udje moja noga u cipele tudje.
Za vikend radim tj petak radim a za subotu cu videti.
 
Odg: zene kao poljoprivrednici

pa sad bi se usudio, ali izgleda da nece biti nove prilike... :udri:

aj na FB, da ne odemo u OFF
 
Odg: zene kao poljoprivrednici

Misli da je vreme da i neka žena kaže koju reč o ovoj temi.
Imam 32 godine, muža i sina od 4 godine, a drugo dete je na putu.
Ja sam nosilac poljoprivrednog gazdinstva, a svo zemljište koje nam je u vlasništvu je na mom imenu.
Naše gazdinstvo obrađuje 75 ha, uglavnom se bavimo ratarstvom.
Ovako to izgleda kod nas:
Sve poslove koji se tiču administracije, nabavke repromaterijala, sklapanja ugovora o zakupu, nabavke delova za mašine, obavljam ja, a nije mi strana ni vožnja traktora, mada je retko kad to potrebno.
Što se tiče radova na polju, to je posao muža, a ja sam tu ako zatreba.
Moj posao na polju je onda kad imamo radnike, tad idem i radim sa njima.
Za sada sve savršeno funkcioniše, a nadam se da će tako i ostati.
 
Odg: zene kao poljoprivrednici

dobrodosla, moze samo jos informacija o mestu boravista.
dobro mi zvuci muža i sina od 4 godine. :)
 
Nazad
Vrh