Šta ste radili danas?Jedanaesti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
celi dan neka juranjava,jutros malo krunio kukuruza,bio u vocnjaku i tako
 
Danas izvezao dve prikolice djubra od ovaca i rasturio po njivi kao tepih uz pomoc moje lepse polovine.Uzeo u zakup njivu nije mnogo 20 ari ali u potezu gde su baste to je prva klasa zemlje.Planiram ovas rano u prolece pa kukuruz sa navodnjavanjem posle kosenja ovasa.Test parcela
 
Danas od svega po malo,malo oko masina posle sam podizao neke stubove za jednu supu koju sam krenuo da radim...
 
Rješavao neke obaveze u gradu, obišo jedan višnjik i malo zagledo novi alat koji je stigo u avliju. Sad se čeka prva prilika da se vidi radu.

msn8xw.jpg
 
U bre al ste vredni na crveno slovo....
@Becarina
Lepo je to za rokanje svinja,meni se licno ne svidja,jako se zgrci svinja,pa losije iskrvari,dosta ostane u misicima,lepse je kad se baca...
 
U bre al ste vredni na crveno slovo....
@Becarina
Lepo je to za rokanje svinja,meni se licno ne svidja,jako se zgrci svinja,pa losije iskrvari,dosta ostane u misicima,lepse je kad se baca...

Nisam ni ja pobornik "struje", pištolj za marvu il "držaljica" je provjeren poso. Al nek se nađe ako zafali ljudi onda je sa strujom ipak malo lakše.
 
Tako je nikad se nezna...Ja tucem pistoljom,mesarskim naravno,al sikira stoji sa strane u slucaju da odbije da legne :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh